Szukaj:
   szukaj
Logowanie:
  loguj
Zamów Newsletter:
  zamów
Katalog produktów i firm
Pokaż produkty firmy
Szukaj   
  szukaj także w opisach
Obsługa przetwórstwa mleka (18)
Bezpieczeństwo i higiena pracy
Budownictwo przemysłowe (1)
Doradztwo (1)
Handel (2)
Laboratoria
Maszyny i urządzenia (8)
Opakowania (6)
Oprogramowanie dla mleczarstwa (4)
Środki produkcji dla mleczarstwa
Transport - Spedycja - Logistyka (1)
Pozostałe (3)
Obsługa produkcji mleka (4)
Budownictwo inwentarskie (1)
Genetyka, inseminacja, rozród
Maszyny do produkcji i do transportu pasz
Mechanizacja udoju (1)
Mlekomaty
Obrót zwierzętami hodowlanymi (1)
Oprogramowanie dla produkcji mleka
Pasze i komponenty paszowe (2)
Środki higieny dla produkcji mleka
Środki do produkcji pasz (nasiona, nawozy, folie) (1)
Weterynaria, środki weterynaryjne i zootechniczne (1)
Wyposażenie obór i pastwisk
Firmy i spółdzielnie mleczarskie (15)
Przetwórstwo mleka i produktów mlecznych (15)

Region
 - dowolny -

 


Produkty mleczne
wszystkie
Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) (6)
Mleko zagęszczone i skondensowane Mleko zagęszczone i skondensowane (3)
Mleko w proszku Mleko w proszku (4)
Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) (20)
Desery mleczne Desery mleczne (2)
Śmietany i śmietanki Śmietany i śmietanki (8)
Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) (28)
Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne) Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne)
Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) (1)
Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne) Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne)
Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych (1)
Wyroby seropodobne Wyroby seropodobne
Masła Masła (6)
Miksy tłuszczowe Miksy tłuszczowe
Kazeina Kazeina (3)
Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe (2)
Inne Inne
Katalog Firm
1 2    
ASP Kancelaria Patentowa ASP Kancelaria Patentowa

Doradztwo w zakresie zarządzania własnością intelektualną i przemysłową w organizacji; - Szkolenie w zakresie prawa własności przemysłowej; - Badanie przedmiotów własności przemysłowej; - Opracowanie dokumentacji i zgłoszenie w Urzędzie Patentowym RP; - Opracowanie dokumentacji i zgłoszenie w Urzędzie Harmonizacji Rynku Wewnętrznego OHIM wspólnotowych znaków towarowych (CTM) oraz wspólnotowych wzorów przemysłowych (RCD); - Walidacja patentów europejskich - tłumaczenie i składanie zastrzeżeń patentowych w UPRP.

C. Olsen Trading Sp. z o.o. C. Olsen Trading Sp. z o.o.

mleko odtłuszczone w proszku, mleko pełne w proszku, serwatkę w proszku, koncentraty białek mlecznych, koncentraty białek serwatkowych, proszek lodowy, masło w blokach i opakowaniach konsumenckich, odwodniony tłuszcz maślany
sery, kazeinę i kazeiniany, cukier
Cromo-Stal sp. z o.o. Cromo-Stal sp. z o.o.

Firma Cromo-Stal specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu rynku spożywczego w wysokogatunkową stal nierdzewną, kwasoodporną, żaroodporną oraz aluminium. Występujące w przemyśle spożywczym i gastronomii specyficzne warunki korozyjne i higieniczne wymuszają stosowanie najwyższej jakości materiałów, dlatego też produkty oferowane przez przedsiębiorstwo Cromo-Stal posiadają szereg niezbędnych norm, certyfikacji ISO oraz atestów.

ECOR PRODUCT Sp. z o.o. ECOR PRODUCT Sp. z o.o.

Od 1990 roku jesteśmy producentem opakowań jednorazowych z folii giętkich dla przemysłu mleczarskiego, spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego. W 1997 podjęliśmy współpracę z firmą Tetra Pak Filltech, obecnie RKW Sweden AB w produkcji folii ECOR FPO przyjaznych środowisku. Świadczymy usługi głównie w produkcji opakowań. Firma Ecor Product od stycznia 2014, jako pierwsza w Polsce, posiada certyfikat Kodak Flexcel NX dla przygotowalni HD Flexo.

Emiwo-Żywienie Zwierząt Emiwo-Żywienie Zwierząt

Pasze i komponenty paszowe. Linia Protect - nowoczesne pasze białkowe; Linia Emilac - minerały, witaminy, i żywe kultury drożdży; Linia Emilac Rumen - na kwasicę żwacza; Ketopass, Lenmin - na ketozy, rozród i wydajność; Baby Vital - prozdrowotny prestarter dla cieląt; Pozostałe produkty - na mykotoksyny, zagrzewający się TMR, itp.

Eurobox Polska Sp. z o.o. Eurobox Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy czołowym producentem opakowań z tektury falistej w Polsce. Produkujemy opakowania w jakości druku HQP dla wszystkich branż oraz wymogów sieci handlowych. Należymy do Dywizji Dunapack Packaging w Prinzhorn Holding Group, największego w Europie Środkowo-Wschodniej producenta papierów i wyrobów z tektury falistej.

EXPACK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K. EXPACK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.

Firma Expack od 2001 roku oferuje kompleksową obsługę firm z branż mleczarskiej, mięsnej, rybnej i farmaceutycznej w zakresie opakowań. Wyróżnia nas kompletne podejście do procesu opakowań od projektu aż po wyrób gotowy. Doradzamy w zakresie najefektywniejszego wykorzystania sprzętu do pakowania: maszyn rolowych firm: Multivac, Variovac, Ulma, Webomatic; maszyn typu Flow Pack firm: Fuji, Ilapak, Tiromat.

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o. FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.

Jako globalny dostawca z 25 letnim doświadczeniem firma FlexLink posiada bardzo szeroką ofertę rynkową w zakresie automatyzacji procesów produkcyjnych. Obszary działania to linie montażowe, napełnianie, machining i pakowanie.

Foodcom SA Foodcom SA

Głównym celem spółki jest zagwarantowanie partnerom w biznesie, zakupującym lub sprzedającym, jawnego przebiegu transakcji w przejrzysty i uczciwy sposób. Foodcom S.A. jako pierwsza firma handlowa w kraju, zdecydowała się na publikację cen produktów mleczarskich, po jakich dokonuje transakcji. W biznesie liczy się wiedza: o rynku, o produktach, o nowych regulacjach, a my dzielimy się swoją wiedzą o handlu w przemyśle spożywczym ze wszystkimi naszymi partnerami, tak by pomóc im się rozwijać.

Klinika Uzdrowiskowa Klinika Uzdrowiskowa

Spółdzielnia Usług Medycznych

 

LAKTOPOL PPHU sp. z o.o. Suwałki LAKTOPOL PPHU sp. z o.o. Suwałki

Zakład Produkcyjny Laktopol to producent proszków mlecznych działający od 1989 roku. Zaopatruje odbiorców z rynków Polski, Europy, Ameryki, Afryki i Azji. Dysponuje jedną z największych i najnowocześniejszych proszkowni w Europie Wschodniej, która jest w stanie wyprodukować ponad 160 ton proszków mlecznych na dobę. W swojej ofercie posiada: mleko w proszku odtłuszczone, preparaty mleczno i serwatkowo-tłuszczowe, serwatkę w proszku, mieszanki mleczne na życzenie klienta.

LAKTOPOL-A ZM sp. z o.o. Łosice LAKTOPOL-A ZM sp. z o.o. Łosice

Podstawową działalnością spółki jest produkcja maseł oraz miksów tłuszczowych.  Działalność spółki obejmuje sprzedaż na rynku krajowym jak i zagranicznym. Mleczarnia dodatkowo zajmuje się produkcją serwatki w proszku oraz jej usługowym suszeniem.  Zakłady Mleczarskie Laktopol-A są częścią Grupy Kapitałowej Laktopol-Polindus.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Limanowa Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Limanowa

Spółdzielnia Mleczarska w Limanowej położona jest w rejonie Beskidu Wyspowego. Specjalizuje się w produkcji serów dojrzewających typu holenderskiego oraz twarogów. Surowiec do produkcji wyrobów pozyskiwany jest od krów wypasanych na pastwiskach górskich. Ten atut ekologiczny jest podstawą do produkcji artykułów o wyjątkowych cecha zdrowotnych smakowych takich jak: Mleko spożywcze świeże; Twaróg tłusty, pełnotłusty, chudy; Sery dojrzewające Gouda, Edamski, Łososiński, Salami; Śmietana; Kefir; Masło.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim

OSM w Grodzisku Maz. istnieje od 1944r. Jest znanym i uznanym producentem artykułów nabiałowych. Od 1993 specjalizuje się w produkcji serów mozzarella, systematycznie poszerzając gamę asortymentową tych serów, a także napojów fermentowanych, twarogów, śmietan i mleka. W 2012 r. jako pierwsza Spółdzielnia w kraju, rozpoczęła produkcję śmietany 18% w praktycznym, szklanym słoiczku. Wysoką jakość wyrobów potwierdzają liczne nagrody m.in. „Za Najwyższą Jakość” i puchar „Polskiego Producenta Żywności”.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Ozorkowie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Ozorkowie

Przedmiotem działalności Spółdzielni jest prowadzenie działań w zakresie skupu mleka, jego przetwórstwa oraz zbytu gotowych produktów. Spółdzielnia jest producentem szerokiego asortymentu zdrowych i smacznych artykułów mleczarskich, takich jak: mleko spożywcze, śmietana i śmietanka, sery twarogowe, żółte, napoje mleczne fermentowane, serki smakowe i masło. Produkowane wyroby cieszą się dużym uznaniem dzięki wysokiej jakości, o której świadczą otrzymane nagrody oraz certyfikaty.

OSM Czarnków OSM Czarnków

OSM Czarnków należy do czołowych producentów artykułów mleczarskich w Polsce posiadających najnowszy park maszynowy oraz 100% kapitału polskiego. Spółdzielnia skupuje i przetwarza mleko pochodzące z ponad 700 gospodarstw wyposażonych w nowoczesne urządzenia do udoju i schładzania mleka a bezpośredni odbiór specjalistycznymi cysternami pozwala na pozyskanie surowca najwyższej jakości. Spółdzielnia skupuje i przetwarza rocznie ponad 60 milionów litrów mleka.

Packo Inox nv Packo Inox nv

Oferta firmy PACKO INOX nv obejmuje produkcję: systemów wstępnego schładzania mleka, krwi; schładzalników do mleka, krwi (otwartych, zamkniętych) o pojemnościach; schładzalników do mleka, krwi z produkcją wody lodowej wewnątrz (gwarantujących nie zamarzanie mleka, krwi!); urządzeń do produkcji wody lodowej; pasteryzatorów – mateczniki; pasteryzatorów przepływowych; urządzeń do odzysku ciepła z systemów schładzania mleka, krwi; systemów automatycznego udoju.

POLINDUS - ZP w Gąsewie POLINDUS - ZP w Gąsewie

Polindus Sp. z o.o. w Gąsewie prowadzi skup mleka od rolników na terenie województw: mazowieckiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego, łódzkiego. Współpracującym z nami producentom oferujemy sprzedaż środków do produkcji rolnej. Jesteśmy producentem mleka przerzutowego pełnego i odtłuszczonego oraz śmietanki przerobowej.

POLINDUS sp. z o.o. POLINDUS sp. z o.o.

Polindus Sp. z o.o. jest firmą handlową, działającą od 1989 na rynkach Europy, Azji, Ameryki Południowej, Ameryki Środkowej oraz Afryki. Mając zaplecze produkcyjne w zakładach  należących do grupy firm Polindus – Laktopol, prowadzi sprzedaż zarówno produktów proszkowych; OMP, FFMP, serwatka w proszku, preparat do lodów jak również masła, mixy maślane, produkty tłuszczowe do cukiernictwa oraz śmietanę przerzutową, kupuje natomiast koncentrat mleka odtłuszczonego oraz mleko przerzutowe.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREWMAX Tadeusz Sąsiadek i Wspólnicy Sp. J. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREWMAX Tadeusz Sąsiadek i Wspólnicy Sp. J.

P.W. DREWMAX  posiada 25-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji urządzeń ważąco-pakujących i systemów paletyzacji mających zastosowanie m.in w przemyśle mleczarskim, spożywczym, paszowym. Doświadczenie naszych specjalistów z biura projektowego, wysoka jakość stosowanych materiałów, innowacyjne rozwiązania, najnowsze technologie, automatyzacja procesu pakowania sprawiły, że nasze urządzenia spełniają restrykcyjne wymagania branży mleczarskiej oraz zapewniają wysoką wydajność produkcji.

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych PLAST-BOX S.A. Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych PLAST-BOX S.A.

Plast-Box S.A. należy do najnowocześniejszych producentów opakowań z tworzyw sztucznych w Europie. Jest dostawcą pojemników oraz wyrafinowanych, zaawansowanych technologicznie zamykanych wiader. Wysoka jakość produkcji oraz profesjonalny serwis sprawiają, że znaczna część opakowań trafia na eksport. Produkty Plast-Box są eksportowane do zdecydowanej większości krajów Unii Europejskiej w tym między innymi do Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Austrii, Skandynawii oraz na Wschód – głównie na Ukrainę i do Rosji. Spółce zaufało już wiele renomowanych firm z branży spożywczej oraz chemicznej zarówno w Polsce jak i za granicą. Opakowania wytwarzamy z najlepszych surowców (polipropylenu), dostarczanych przez światowych liderów.

RAT-GAR Zakład Remontu Kotłów Viessmann Salon Firmowy Grzegorz Ratajczak RAT-GAR Zakład Remontu Kotłów Viessmann Salon Firmowy Grzegorz Ratajczak

W branży ciepłowniczej działamy od 1989 roku. Zakres prac, jakie wykonujemy obejmuje zarówno inwestycje indywidualne – ogrzewanie domów, mieszkań, jak i przemysłowe – kotłownie parowe, wodne instalacje technologiczne i systemy grzewcze zakładów produkcyjnych. Od początku działalności współpracujemy z najwyższej klasy producentami, dzięki czemu mamy dostęp do najnowszych technologii i nowatorskich rozwiązań.

Romex Aleksander Wasilewski Romex Aleksander Wasilewski

Firma ROMEX swoją działalnością obejmuje całokształt zagadnień związanych z odbiorem mleka od dostawców, począwszy od serwisu urządzeń i produkcji gotowych instalacji, sprzedaż podzespołów i materiałów eksploatacyjnych, aż po wdrażanie systemów informatycznych i systemów transmisji danych pozwalających na przenoszenie danych o dostawach i jakości mleka z układów pomiarowych autocystern do systemów informatycznych w zakładach mleczarskich.

Schoeller Allibert sp. z o.o. Schoeller Allibert sp. z o.o.

Schoeller Allibert - lider produkcji opakowań z tworzywa sztucznego (RTP). Prowadzi biura i placówki handlowe na całym świecie. Od ponad 50 lat patentuje i produkuje skrzyniopalety, palety plastikowe, pojemniki składane, sztaplowane, składane kontenery do produktów spożywczych, pojemniki IBC do przewozu cieczy, wózki na pojemniki, skrzynki na napoje. Zasoby projektowe i patentowe firma odziedziczyła z połączenia kilku spółek: Schoeller, Wavin, Perstorp, Arca, Linpac Allibert, Paxton, Stucki.

Spółdzielnia Dostawców Mleka w Wieluniu Spółdzielnia Dostawców Mleka w Wieluniu

Spółdzielnia Dostawców Mleka w Wieluniu to jeden z największych zakładów przetwórczych w województwie łódzkim. Nowoczesne technologie i urządzenia oraz bardzo dobry surowiec zapewniają produkcję wyrobów najwyższej jakości. Firma oferuje szeroką gamę artykułów mleczarskich. Flagowym produktem spółdzielni jest Twarożek kanapkowo-sernikowy Mój Ulubiony. Celem Spółdzielni jest utrzymanie bardzo wysokiego poziomu jakości, dynamiczny rozwój produkcji oraz uznanie konsumentów.

 

1 2    
Strona główna   |   Mapa serwisu   |   Regulamin   |   Informacja o cookies   |   Reklama   |   Kontakt   |   Dodaj firmę Dodaj firmę   |   Katalog firm   |   Aktualności   |   Mięso
Copyright © 2001-2019 Horyzont. All rights reserved created by netMonster.pl