Szukaj:
   szukaj
Logowanie:
  loguj
Zamów Newsletter:
  zamów
Katalog produktów i firm
Pokaż produkty firmy
Szukaj   
  szukaj także w opisach
Obsługa przetwórstwa mleka (19)
Bezpieczeństwo i higiena pracy
Budownictwo przemysłowe (1)
Doradztwo
Handel (2)
Laboratoria
Maszyny i urządzenia (9)
Opakowania (7)
Oprogramowanie dla mleczarstwa (4)
Środki produkcji dla mleczarstwa
Transport - Spedycja - Logistyka (1)
Pozostałe (2)
Obsługa produkcji mleka (4)
Budownictwo inwentarskie (1)
Genetyka, inseminacja, rozród
Maszyny do produkcji i do transportu pasz
Mechanizacja udoju (1)
Mlekomaty
Obrót zwierzętami hodowlanymi (1)
Oprogramowanie dla produkcji mleka
Pasze i komponenty paszowe (2)
Środki higieny dla produkcji mleka
Środki do produkcji pasz (nasiona, nawozy, folie) (1)
Weterynaria, środki weterynaryjne i zootechniczne (1)
Wyposażenie obór i pastwisk
Firmy i spółdzielnie mleczarskie (14)
Przetwórstwo mleka i produktów mlecznych (14)

Region
 - dowolny -

 


Produkty mleczne
wszystkie
Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) (5)
Mleko zagęszczone i skondensowane Mleko zagęszczone i skondensowane (3)
Mleko w proszku Mleko w proszku (3)
Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) (18)
Desery mleczne Desery mleczne (2)
Śmietany i śmietanki Śmietany i śmietanki (5)
Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) (17)
Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne) Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne)
Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) (1)
Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne) Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne)
Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych (1)
Wyroby seropodobne Wyroby seropodobne
Masła Masła (4)
Miksy tłuszczowe Miksy tłuszczowe
Kazeina Kazeina (3)
Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe (2)
Inne Inne
Klinika Uzdrowiskowa
Klinika Uzdrowiskowa
O firmie

Spółdzielnia Usług Medycznych

 

Adres
ul. Warzelniana 7
87-720 Ciechocinek

woj. kujawsko-pomorskie
Kontakt
Telefon:
801 880 028 infolinia
54 416 70 00

Fax:
54 416 70 07

E-mail:
rezerwacja@podtezniami.pl

Strona www:
www.podtezniami.pl

Kategorie
|- Obsługa przetwórstwa mleka
   |- Pozostałe
Opis działalności

Witamy Państwa w Ciechocinku, największym i najbardziej znanym uzdrowisku nizinnym w Polsce, które swoją sławę i "cudotwórcze" działanie zawdzięcza występującym tu wodom słonym i solankom chlorkowo - sodowym, bromkowym, jodowym, żelazistym i borowym oraz tężniom solankowym.

 


Od tych właśnie tężni pochodzi nazwa Klinika Uzdrowiskowa "Pod Tężniami", jedynego w swoim rodzaju miejsca, w którym bliskość tężni solankowych oraz piękny park zapewniają atmosferę doskonale sprzyjającą rehabilitacji, regeneracji oraz wypoczynkowi.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego ośrodka. Mamy nadzieję, ze zechcą Państwo poznać i docenić pracę naszych wybitnych specjalistów oraz skorzystać z licznych zabiegów leczniczych, rehabilitacyjnych i odnowy biologicznej. Polecamy unikatowe zabiegi kosmetyczne w oparciu specjalistyczny sprzęt Centrum Dermatologii.

Oferta:

LECZENIE I REHABILITACJA

Leczenie uzdrowiskowe i rehabilitacja w schorzeniach reumatologicznych, urazowo-ortopedycznych, chorobach układu krążenia, układu oddechowego oraz przemiany materii:

- Kinezyterapia - czyli gimnastyka lecznicza
- Balneoterapia
- Hydroterapia
- Fizykoterapia
- Krioterapia
- Masaże
- Turnusy rehabilitacyjne
- Laboratorium Badawczo - Rozwojowe
- Usługi stomatologiczne

 

 

   

 

 


CENTRUM DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ

Nasze nowoczesne Centrum Dermatologii oferuje Państwu szeroki zakres usług medycznych i kosmetycznych, w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt i doskonałe kosmetyki renomowanej firmy PEVONIA i DERMIKA.

Z dziedziny dermatologii kosmetycznej proponujemy następujące zabiegi:

- Usuwanie zmian skórnych z badaniem histopatologicznym
- Czasowe usuwanie zmarszczek metodą Restylane® i Dysport.
- Leczenia nadpotliwości jonoforezą oraz botuliną.

- Peelingi chemiczne.
- Skleroterapia chemiczna naczyń.
- Balneo-fototerapia – leczenie chorób skóry
- Zabiegi laserowe i IPL
- Mikrodermabrazja - 
- TRI-ACTIVE. Unikalna metoda zwalczania „pomarańczowej skórki” 
- VIP–line posiada unikalne funkcje przyspieszające odchudzanie.

 

 

   

 


SPA & WELLNESS

W Naszym kompleksie oferujemy Państwu liczne atrakcje, wśród których można skorzystać z basenów. Posiadamy basen wewnętrzny z wieloma atrakcjami, brodzikiem dla dzieci, a także całoroczny basen zewnętrzny z plażą do wypoczynku. Polecamy Państwu także relaks w zespole saun, w którym znajduje się: sauna sucha, kabina na podczerwień, łaźnia parowa oraz łaźnia ziołowa. Po kąpieli parowej możecie Państwo ochłodzić się w balii z zimną wodą lub pod prysznicem wrażeń, brodzik Kneippa, słoneczna łąka ze stanowiskiem do opalania.

Zapraszamy również do jedynej w Polsce groty solnej z tężnią solankową, której klimat, odpowiednie oświetlenie i relaksująca muzyka kojąco wpłyną na samopoczucie i wprowadzą w stan odprężenia.

Z pewnością wszystkie nasze propozycje pomogą Państwu zregenerować siły i powrócić do harmonii pomiędzy ciałem, duchem i umysłem.

 

   

 

W Naszym kompleksie oferujemy Państwu liczne atrakcje, wśród których można skorzystać z basenów. Posiadamy basen wewnętrzny z wieloma atrakcjami, brodzikiem dla dzieci, a także całoroczny basen zewnętrzny z plażą do wypoczynku. Polecamy Państwu także relaks w zespole saun, w którym znajduje się: sauna sucha, kabina na podczerwień, łaźnia parowa oraz łaźnia ziołowa. Po kąpieli parowej możecie Państwo ochłodzić się w balii z zimną wodą lub pod prysznicem wrażeń, brodzik Kneippa, słoneczna łąka ze stanowiskiem do opalania. Zapraszamy również do jedynej w Polsce groty solnej z tężnią solankową, której klimat, odpowiednie oświetlenie i relaksująca muzyka kojąco wpłyną na samopoczucie i wprowadzą w stan odprężenia. Z pewnością wszystkie nasze propozycje pomogą Państwu zregenerować siły i powrócić do harmonii pomiędzy ciałem, duchem i umysłem.

 

W Naszym kompleksie oferujemy Państwu liczne atrakcje, wśród których można skorzystać z basenów. Posiadamy basen wewnętrzny z wieloma atrakcjami, brodzikiem dla dzieci, a także całoroczny basen zewnętrzny z plażą do wypoczynku. Polecamy Państwu także relaks w zespole saun, w którym znajduje się: sauna sucha, kabina na podczerwień, łaźnia parowa oraz łaźnia ziołowa. Po kąpieli parowej możecie Państwo ochłodzić się w balii z zimną wodą lub pod prysznicem wrażeń, brodzik Kneippa, słoneczna łąka ze stanowiskiem do opalania. Zapraszamy również do jedynej w Polsce groty solnej z tężnią solankową, której klimat, odpowiednie oświetlenie i relaksująca muzyka kojąco wpłyną na samopoczucie i wprowadzą w stan odprężenia. Z pewnością wszystkie nasze propozycje pomogą Państwu zregenerować siły i powrócić do harmonii pomiędzy ciałem, duchem i umysłem.

POKOJE

  Klinika oferuje noclegi w 270 funkcjonalnie wyposażonych pokojach i apartamentach, znajdujących się w części A,B,C,D i F. Wszystkie pokoje posiadają łazienki z prysznicem. W każdym z nich znajduje się: TV-SAT, radio, telefon, internetowe łącze przewodowe lub bezprzewodowe, w większości lodówka.


RESTAURACJA

  Nasza restauracja to przede wszystkim znakomita kuchnia, cechuję ją obfitość i troska w doborze potraw. W menu dominują potrawy polskie, przygotowywane według tradycyjnych receptur. Szczególne uznanie wśród Gości znalazły pierogi, knedle i pasztety, które są specjalnością Szefa Kuchni. Na uwagę zasługują również pieczone przez naszych cukierników w szerokim asortymencie małe bułeczki śniadaniowe.
 


HERBACIARNIA

  Bogata oferta herbat, począwszy od czarnej, zielonej, owocowej, ziołowej po aromatyzowaną doskonale zrelaksują i wyciszają. Doskonała kawa, domowe ciasto, pyszne desery, wyśmienite wody mineralne pozwolą Państwu miło spędzić czas.
Ofertę dodatkowo wzbogacają koncerty muzyki poważnej i rozrywkowej, wieczorki taneczne i biesiady.


KONFERENCJE

  Klinika Uzdrowiskowa „Pod Tężniami” to doskonałe miejsce do organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych i integracyjnych.
Dla Klientów biznesowych polecamy pięć, w pełni klimatyzowanych i zaciemnianych sal konferencyjnych, z możliwością dowolnej konfiguracji ustawień


ROZRYWKA I KULTURA

  Doskonałe samopoczucie to również coś dla ducha. Naszym Gościom zapewniamy bogatą ofertę kulturalno-rozrywkową, która zapewni pełen relaks doskonale wspomagający proces leczniczy.


USŁUGI DODATKOWE

 

  Klinika oferuje Państwu szeroką gamę odpłatnych usług dodatkowych m.in.:
- możliwość skorzystania z radiowych połączeń internetowych - w pokoju oraz parku
- dostęp do sejfu
- wypożyczenia rowerów
- sprzedaż pamiątek
- samoobsługową pralnię
Strona główna   |   Mapa serwisu   |   Regulamin   |   Informacja o cookies   |   Reklama   |   Kontakt   |   Dodaj firmę Dodaj firmę   |   Katalog firm   |   Aktualności   |   Mięso
Copyright © 2001-2019 Horyzont. All rights reserved created by netMonster.pl