Szukaj:
   szukaj
Logowanie:
  loguj
Zamów Newsletter:
  zamów
Katalog produktów i firm
Pokaż produkty firmy
Szukaj   
  szukaj także w opisach
Obsługa przetwórstwa mleka (19)
Bezpieczeństwo i higiena pracy
Budownictwo przemysłowe (1)
Doradztwo
Handel (2)
Laboratoria
Maszyny i urządzenia (9)
Opakowania (7)
Oprogramowanie dla mleczarstwa (4)
Środki produkcji dla mleczarstwa
Transport - Spedycja - Logistyka (1)
Pozostałe (2)
Obsługa produkcji mleka (4)
Budownictwo inwentarskie (1)
Genetyka, inseminacja, rozród
Maszyny do produkcji i do transportu pasz
Mechanizacja udoju (1)
Mlekomaty
Obrót zwierzętami hodowlanymi (1)
Oprogramowanie dla produkcji mleka
Pasze i komponenty paszowe (2)
Środki higieny dla produkcji mleka
Środki do produkcji pasz (nasiona, nawozy, folie) (1)
Weterynaria, środki weterynaryjne i zootechniczne (1)
Wyposażenie obór i pastwisk
Firmy i spółdzielnie mleczarskie (14)
Przetwórstwo mleka i produktów mlecznych (14)

Region
 - dowolny -

 


Produkty mleczne
wszystkie
Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) (5)
Mleko zagęszczone i skondensowane Mleko zagęszczone i skondensowane (3)
Mleko w proszku Mleko w proszku (3)
Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) (18)
Desery mleczne Desery mleczne (2)
Śmietany i śmietanki Śmietany i śmietanki (5)
Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) (17)
Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne) Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne)
Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) (1)
Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne) Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne)
Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych (1)
Wyroby seropodobne Wyroby seropodobne
Masła Masła (4)
Miksy tłuszczowe Miksy tłuszczowe
Kazeina Kazeina (3)
Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe (2)
Inne Inne
TREPKO S.A.
TREPKO S.A.
O firmie

Firma Trepko to światowy producent urządzeń pakujących dla przemysłu spożywczego. Możemy pochwalić się już ponad 70-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją w czołówce najlepszych przedsiębiorstw zajmujących się produkcją maszyn pakujących.

Adres
ul. Roosevelta 116
62-200 Gniezno

woj. wielkopolskie
Kontakt
Telefon:
61 426 50 41

Fax:
61 426 50 18

E-mail:
info@trepko.com

Strona www:
www.trepko.com

Kategorie
|- Obsługa przetwórstwa mleka
   |- Maszyny i urządzenia
Opis działalności

Trepko

Firma Trepko to światowy producent urządzeń pakujących dla przemysłu spożywczego. Możemy pochwalić się już ponad 70-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją w czołówce najlepszych przedsiębiorstw zajmujących się produkcją maszyn pakujących. Cieszymy się zaufaniem szerokiego grona Klientów w ponad 120 krajach na całym świecie.

Nasza strategia rozwoju zakłada nieustanne podnoszenie jakości produkowanych maszyn pakujących oraz świadczonych Klientom usług, a cel ten udaje nam się realizować przy pomocy wysoko wykwalifikowanej kadry i nowoczesnego sprzętu. Dla naszych Klientów staramy się być wspólnikami, którzy doskonale znają ich potrzeby, towarzyszą w rozwoju i wspierają najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Na bieżąco śledzimy zmieniające się możliwości technologiczne, aby jak najszybciej dostarczyć Klientom urządzenia optymalnie dostosowane do Państwa wymogów, dzięki czemu jednocześnie wyprzedzamy konkurencję i podnosimy swoją atrakcyjność na rynku.

Wszystkie produkty oferowane Klientom przez firmę Trepko spełniają surowe wymagania higieniczne i jakościowe, zaś dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dużej elastyczności propozycji jesteśmy w stanie tworzyć rozwiązania indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb. Maszyny pakujące produkowane przez firmę Trepko charakteryzuje niezawodność funkcjonowania, wysoka wydajność, trwałość oraz zaskakująca łatwość obsługi. W procesach produkcyjnych wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne oraz technologiczne i używamy wyłącznie komponentów posiadających niezbędne atesty i certyfikaty. Dzięki szczegółowej kontroli, jaką przechodzą urządzenia pakujące Trepko na każdym etapie produkcji możecie Państwo mieć pewność, że nawet najdrobniejszy element maszyny prezentuje wyjątkową precyzję i najwyższą jakość.

Wysoka i utrwalona pozycja na rynku utwierdza nas w przekonaniu o słuszności obranego przez firmę kierunku działań. Najlepszym dowodem na to jest niebywały sukces sprzedażowy producenta Trepko na wielu rynkach światowych. Cieszymy się pozycją lidera wśród producentów maszyn pakujących między innymi na Ukrainie i w Białorusi, a także w Chorwacji, Serbii, Rumunii, Wielkiej Brytanii, krajach skandynawskich, Ameryce Północnej, Afryce Północnej, a nawet na Bliskim Wschodzie. Dzięki intensywnej sprzedaży marka Trepko znana jest również na rynkach tak wymagających jak Niemcy i Austria oraz Rosja.

Trepko

Oferty firmy
ID foto temat, opis
160224S2 Linia do napełniania i koagulacji sera typu U.F.
Linia do napełniania i koagulacji sera typu U.F.

W ramach serii 300 producent maszyn pakujących Trepko proponuje nowoczesne linie do napełniania i koagulacji sera wytwarzanego z zastosowaniem ultrafiltracji. Jest to elastyczny zestaw urządzeń umożliwiający uzyskanie wygodnego, przyjaznego konsumentowi opakowania dla sera UF. Seria 300 pozwala na automatyzację procesu pakowania i koagulacji produktu. W zależności od skali produkcji linie te dostępne są w różnych wielkościach, pozwalających osiągnąć wydajność do 10.000 kubków na godzinę przy różnych wielkościach dozy.

Seria 300 jest w całości wyposażona w najnowsze rozwiązania techniczne pozwalające na spełnienie najsurowszych wymogów dotyczących wysokowydajnej produkcji w środowisku higienicznym. Puste kubki odkażane są promieniami UV, natomiast wszystkie moduły wchodzące w skład linii zabezpieczone są kabinami z nadmuchem czystego powietrza, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo produktu.

Zastosowanie napędów mechanicznych w połączeniu z nowoczesną technologią serwonapędu, stosowaną również w maszynach pakujących serii 400, zapewnia płynność i niezawodność obsługi urządzenia. Część mechanizmów pomocniczych, jak na przykład stacja zgrzewania i oddzielania kubków, napędzana jest pneumatycznie. Sterownik PLC z przyjaznym dla użytkownika ekranem dotykowym wykonuje wszystkie funkcje kontrolne i sterownicze. Programowanie parametrów roboczych dokonywane jest bezpośrednio z ekranu dotykowego.

Seria 300 jest nowoczesną, ekonomiczną oraz uniwersalną propozycją w zakresie pakowania sera wytwarzanego z zastosowaniem ultrafiltracji. Dzięki niej uzyskuje się atrakcyjne i łatwe w użytkowaniu opakowanie z możliwością wielokrotnego otwierania i zamykania.

Linia 300 składa się z trzech podstawowych modułów: ◾Moduł napełniania – realizuje następujące funkcje: pobranie kubków do gniazd, naświetlanie promieniami UV, spryskiwanie powierzchni kubka zapobiegające przywieraniu, mieszanie w przypływie koncentratu po ultrafiltracji oraz podpuszczki, a także dozowanie do kubka, spryskiwanie przeciwpieniące oraz przesuwanie do tunelu koagulacyjnego. ◾Moduł koagulacji - kubki opuszczające moduł napełniania przesuwane są przez tunel koagulacyjny, gdzie w czasie ok. 20 – 30 min. następuje proces koagulacji produktu. ◾Moduł solenia i zamykania – kubki z produktem podawane są na stół obrotowy, gdzie dozowana jest sól. Następuje zamknięcie kubka. Gotowe opakowania przekazywane są na transporter odbierający.

100309S10 Automaty liniowe do napełniania i zamykania gotowych pojemników
Automaty liniowe do napełniania i zamykania gotowych pojemników

Automatyczne urządzenia serii 100 producenta Trepko stworzono w oparciu o indywidualne i niezawodne rozwiązania konstrukcyjne z zakresu napełniania i zamykania gotowych pojemników. Wypróbowana, solidna konstrukcja mechaniczna urządzeń z serii 100 umożliwia osiąganie bardzo wysokich wydajności. Klienci mogą wybierać spośród maszyn w wersjach aż do 10 rzędów z możliwością podwójnego indeksowania, która pozwala operatorowi na szybkie zwiększenie wydajności automatu lub zmianę formatu opakowania.

Liniowa i modułowa konstrukcja maszyn do napełniania i zamykania pojemników z serii 100 sprawia, że są one niezwykle konkurencyjną propozycją dla Klientów, doskonale spełniają bowiem potrzeby najbardziej wymagających odbiorców. Urządzenia spełniają rygorystyczne wymagania Klientów w zakresie wydajności i higieny pakowania.

Tak jak pozostałe automatyczne urządzenia do pakowania producenta Trepko, również seria 100 posiada oznakowanie CE, potwierdzające zgodność ze wszystkimi europejskimi standardami bezpieczeństwa.

160224S1 Automatyczne maszyny rotacyjne do napełniania i zamykania gotowych pojemników
Automatyczne maszyny rotacyjne do napełniania i zamykania gotowych pojemników

Automaty Serii 200 producenta Trepko zapewniają uniwersalne i wydajne rozwiązania kwestii pakowania różnorodnych produktów w gotowe pojemniki. Maszyny te osiągają wydajność do 14.000 opakowań na godzinę. W zależności od wymaganej wydajności, wielkości pojemnika i zakresu wyposażeń dodatkowych odpowiednie urządzenie możecie Państwo wybrać spośród czterech dostępnych modeli (210-220-230-240) różniących się rozmiarami oraz dostępną ilością rzędów.

Dzięki swojej uniwersalności maszyny serii 200 odpowiadają potrzebom małej, średniej i dużej skali produkcji, szczególnie przy ograniczonych rozmiarach hali produkcyjnej. Zwarta budowa automatów pozwala na efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Automaty serii 200 spełniają najbardziej surowe wymagania higieniczne stosowane w przemyśle spożywczym. Standard higieniczny maszyny można dodatkowo podnieść stosując rozwiązania w postaci: CIP/SIP systemu dozowania, kabiny nadmuchu czystego powietrza i wielu innych. W większych modelach dostępna jest również sterylizacja kubków.

W obliczu szybko zmieniającego się rynku, uniwersalność automatów serii 200 gwarantuje szybkie wdrażanie nowych idei w zakresie pakowania. Seria 200 reprezentuje pełną elastyczność w zakresie zmian produktu i opakowania. Dodatkowe produkty, zarówno płynne, jak i sypkie można dozować za pomocą akcesoryjnie zainstalowanych przed- i za-dozowników. Funkcjonalna koncepcja zastosowania kaset znacznie skraca czas wymiany oprzyrządowania na inny rozmiar.

Zachęcamy również do zapoznania się ze specyfikacją maszyn do pakowania i koagulacji sera, czyli naszej serii 300.

160224S3 Maszyny do napełniania butelek, myjki - napełniarki - kapslownice
Maszyny do napełniania butelek, myjki - napełniarki - kapslownice

Modułowa konstrukcja serii 3000 pozwala na to, aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby w zakresie sterylizacji, napełniania i zamykania butelek. Rozwiązanie to sprawdza się zarówno przy potrzebie niskiej ,jak i wysokiej wydajności. Spełnia także standardowe oczekiwania poziomu higieny, czy Ultra Clean . System CIP oraz system czyszczenia wnętrza maszyny jest zautomatyzowany. Każdy z nich uruchamiany jest przy pomocy przycisku z panelu dotykowego, bez konieczności wykonania manualnej pracy przez operatora.

W celu wyeliminowania potencjalnych błędów operatorów podczas zmiany formatu, maszyna wyposażona została w inteligentne części wymienne. Nawet w największych maszynach zmiana odbywa w się w czasie krótszym niż 20 min.

Nasze rozwiązanie pozwala na zbudowanie kompletnych linii, zaspokajających Państwa potrzeby produkcyjne, począwszy od napełnienia butelki Państwa produktem, zamknięciu jej, zapakowaniu w karton, aż do paletyzacji.

160226S1 Uniwersalne systemy pakujące
Uniwersalne systemy pakujące

W skład oferowanej przez producenta maszyn Trepko serii 400 wchodzą systemy dozująco-zamykające, które skonstruowano w oparciu o nowoczesną technologię serwonapędu. Systemy te znajdują zastosowanie m. in. w maszynach służących do napełniania i zamykania gotowych opakowań o nietypowych kształtach, takich jak np. pojemniki bez elementów bazujących (kieliszki). Wśród najnowszych rozwiązań z serii 400 wymienić możemy opcję zgrzewania kartonowych opakowań do kanapek, linie do pakowania sałatek o wysokiej wydajności czy linie rozlewniczo-zamykające do małych porcji alkoholi.

Ideą stworzenia serii 400 było zaprojektowanie maszyn minimalizujących ilość części formatowych na dany rodzaj opakowania, co jednocześnie maksymalizuje wydajność pracy urządzenia. Modułowa budowa urządzenia umożliwia późniejsze dodawanie kolejnych zespołów w zależności od zapotrzebowania.

Serię 400 buduje kwasoodporna konstrukcja, co w połączeniu z innowacyjnym systemem napędu daje gwarancję pewnej i spokojnej pracy maszyny.

Napełnianie gotowych opakowań możliwe jest również przy wykorzystaniu karuzelowych urządzeń pakujących producenta Trepko.

160226S2 Automatyczne urządzenia karuzelowe
Automatyczne urządzenia karuzelowe

Automatyczne maszyny serii 500 producenta Trepko posiadają konstrukcję karuzelową i służą napełnianiu i zamykaniu gotowych opakowań. Przeznaczone są do produkcji na średnią i dużą skalę.

Seria 500 jest na tyle uniwersalna, że pozwala na budowę urządzeń o zróżnicowanej długości w zależności od charakteru produktu. Dzięki temu możliwe jest tworzenie rozmaitych produktów wielowarstwowych przy zastosowaniu dodatkowych dozowników do artykułów płynnych, półpłynnych oraz sypkich lub wolnego miejsca do podawania produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się również nasza propozycją półautomatycznych urządzeń pakujących produkty spożywcze w gotowe kubki z serii 20.

160226S3 Systemy dozujące
Systemy dozujące

W skład serii 620 wchodzi bogaty zestaw różnorodnych urządzeń służących do pakowania produktów półpłynnych i płynnych w gotowe opakowania. Maszyny w serii podzielone są na 3 kategorie:

- maszyny półautomatyczne - służą nalewaniu produktów do opakowań, które podstawia operator,
- dozownice - urządzenia przeznaczone do łączenia z innymi urządzeniami pakującymi,
- dozownice z transporterami płytkowymi do podawania i odbioru opakowań, w tym np. maszyny z korytem ślimakowym do przesuwania pojemników; od 1 do 8 głowic nalewających w zależności od oczekiwanej wydajności.

Tego typu dozownice integrowane są głównie w liniach służących pakowaniu sera topionego w słoiki zamykane wieczkiem zakręcanym lub zaciskanym. Wydajność linii sięga od 2.400 do 10.000 opakowań na godzinę.

Maszyny oferowane w tej grupie:
- pół-automaty: dozowanie produktu do opakowań podstawionych przez operatora
- maszyny w pełni automatyczne przeznaczone do integracji z innymi maszynami pakującymi

160226S5 Automatyczne maszyny do pakowania w kostki
Automatyczne maszyny do pakowania w kostki

Automatyczne maszyny pakujące Serii 800 (dawniej PMG) to nowa generacja urządzeń oferowanych przez Trepko i przeznaczonych do formowania oraz owijania kostek. Maszyny tej serii służą do pakowania produktów pastowanych, w tym masła, tłuszczu mlecznego z dodatkiem olejów roślinnych, margaryny, twarogu, mięsa mielonego, smalcu, drożdży. Seria 800 obejmuje jedno- i dwurzędowe urządzenia pakujące kostki o masie od 10 g do 2 kg, z wydajnością nawet do 240 opakowań na minutę.

W maszyn automatycznych serii 800 wykorzystać można pełen zakres materiałów opakowaniowych stosowanych do owijania kostek.

W rozwiązaniach konstrukcyjnych automatów serii 800 zastosowano kreowane obecnie napędy i nowości w dziedzinie sterowania oraz procesu konfekcjonowania adekwatne do wysokiego poziomu techniki i higieny pakowania. Stosowane rozwiązania gwarantują wysoką jakość i stabilność procesu poprzez poprawne ukształtowanie i zawinięcie kostek oraz niskie koszty obsługi i konserwacji. Dodatkowo istnieje możliwość integracji, zarówno istniejących automatów, jak i nowych, z automatycznymi maszynami do pakowania zbiorczego w kartony oraz układy paletyzatorów, co czyni naszą ofertę wyjątkowo kompleksową.

160226S6 Automatyczne maszyny do formowania, napełniania i zamykania małych porcji
Automatyczne maszyny do formowania, napełniania i zamykania małych porcji

Maszyny producenta Trepko serii 9000 przeznaczone są do formowania, napełniania i zgrzewania małych (10g, 15g, 25g) opakowań produktów takich, jak np.: margaryna, masło, dżem, pasta i inne artykuły do smarowania. Urządzenia pakujące tej serii osiągają wydajność do 33 cykli na minutę, czyli ok. 6.000-12.000 opakowań na godzinę.

Wykorzystując najwyższą jakość oprogramowania sterującego oferujemy przyjazny użytkownikowi system, dzięki któremu wszystkie parametry można zaprogramować z panelu operatorskiego. Daje to możliwość wprowadzenia dokładnych ustawień dotyczących kontroli prędkości, produkcji, włączania opcji CIP, czasu zgrzewania, temperatury oraz opcji włączania i wyłączania pozostałych funkcji.

Podobnie jak wszystkie maszyny pakujące z oferty producenta Trepko, urządzenia serii 9000 posiadają znak CE oraz spełniają wszystkie obowiązujące europejskie normy bezpieczeństwa.

Zachęcamy do zapoznania się również z opisem maszyn pakujących serii 9100.

160226S7 Automatyczne maszyny do formowania, napełniania i zamykania
Automatyczne maszyny do formowania, napełniania i zamykania

Oferowana przez producenta maszyn Trepko seria 9100 to konkurencyjna propozycja w zakresie formowania, napełniania i zamykania opakowań, przeznaczona do produktów płynnych, półpłynnych i pastowatych.

Automaty serii 9100 osiągają wydajność od 3.000 do 50.000 kubków na godzinę, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niewielkich gabarytów urządzenia. Dzięki temu, maszyny serii 9100 są najbardziej kompaktowym rozwiązaniem oferowanym na rynku urządzeń typu FFS.

Seria 9100 pozwala na zachowanie pełnej uniwersalności i spełnia nawet najbardziej skomplikowane wymagania marketingowe w zakresie kreowania nowych produktów. Złożony i nowoczesny sekwencyjny zespół rozcinania pozwala na automatyczną zmianę układu rozcinania opakowań za pomocą jednego przycisku. Co więcej, mobilne stacje dozowania umożliwiają tworzenie nowych produktów i ich szybką zmianę. Wersja standardowa urządzenia jest przygotowana do podłączenia czterech dozowników jednocześnie, dzięki czemu w jednym układzie kubków (np.: 2x2) mogą znaleźć się cztery różne warianty smakowe.

W ofercie producenta Trepko znajdziecie Państwo również nowoczesne maszyny do pakowania małych porcji.

160226S4 Systemy pakowania zbiorczego
Systemy pakowania zbiorczego

W ofercie produktowej grupy Trepko znajdziecie Państwo nie tylko wysokiej jakości maszyny pakujące [http://www.trepko.com/pl/oferta/napelnianie/seria-620-systemy-dozujace.html] do wypełniania pojedynczych opakowań czy automaty do zawijania i foliowania produktów żywnościowych, lecz także wysoko zaawansowane technologicznie systemy pakowania zbiorczego. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją naszych produktów i wyboru systemu najlepiej spełniającego Państwa oczekiwania.
Strona główna   |   Mapa serwisu   |   Regulamin   |   Informacja o cookies   |   Reklama   |   Kontakt   |   Dodaj firmę Dodaj firmę   |   Katalog firm   |   Aktualności   |   Mięso
Copyright © 2001-2019 Horyzont. All rights reserved created by netMonster.pl