Szukaj:
   szukaj
Logowanie:
  loguj
Zamów Newsletter:
  zamów
Katalog produktów i firm
Pokaż produkty firmy
Szukaj   
  szukaj także w opisach
Obsługa przetwórstwa mleka (19)
Bezpieczeństwo i higiena pracy
Budownictwo przemysłowe (1)
Doradztwo
Handel (2)
Laboratoria
Maszyny i urządzenia (9)
Opakowania (7)
Oprogramowanie dla mleczarstwa (4)
Środki produkcji dla mleczarstwa
Transport - Spedycja - Logistyka (1)
Pozostałe (2)
Obsługa produkcji mleka (4)
Budownictwo inwentarskie (1)
Genetyka, inseminacja, rozród
Maszyny do produkcji i do transportu pasz
Mechanizacja udoju (1)
Mlekomaty
Obrót zwierzętami hodowlanymi (1)
Oprogramowanie dla produkcji mleka
Pasze i komponenty paszowe (2)
Środki higieny dla produkcji mleka
Środki do produkcji pasz (nasiona, nawozy, folie) (1)
Weterynaria, środki weterynaryjne i zootechniczne (1)
Wyposażenie obór i pastwisk
Firmy i spółdzielnie mleczarskie (14)
Przetwórstwo mleka i produktów mlecznych (14)

Region
 - dowolny -

 


Produkty mleczne
wszystkie
Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) (5)
Mleko zagęszczone i skondensowane Mleko zagęszczone i skondensowane (3)
Mleko w proszku Mleko w proszku (3)
Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) (18)
Desery mleczne Desery mleczne (2)
Śmietany i śmietanki Śmietany i śmietanki (5)
Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) (17)
Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne) Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne)
Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) (1)
Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne) Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne)
Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych (1)
Wyroby seropodobne Wyroby seropodobne
Masła Masła (4)
Miksy tłuszczowe Miksy tłuszczowe
Kazeina Kazeina (3)
Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe (2)
Inne Inne
Thye-Lokenberg Polska Sp. z o.o.
Thye-Lokenberg Polska Sp. z o.o.
O firmie

Spółka Thye Lokenberg Polska od ponad 40 lat produkuje rusztowe podłogi betonowe do bezściółkowej hodowli trzody i bydła. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się między innymi podłogi do hodowli świń o różnej szerokości szczelin, płyty częściowo zamknięte oraz ruszta Eko, w których szczeliny zajmują tylko 10 % powierzchni. A także belki nośne (podciągi) oraz zasuwy do kanałów.

Adres
ul. Osiedlowa 27
68-114 Tomaszowo

woj. lubuskie
Kontakt
Telefon:
68 360 61 99
515 130 620 Przedstawiciel handlowy Tomasz Mikołajczyk

Fax:
68 360 62 99

E-mail:
thye@thye-lokenberg.pl

Strona www:
www.thye-lokenberg.pl

Kategorie
|- Obsługa produkcji mleka
   |- Budownictwo inwentarskie
Opis działalnościWitamy w firmie Thye-Lokenberg Polska

Spółka Thye Lokenberg Polska od ponad 40 lat produkuje rusztowe podłogi betonowe do bezściółkowej hodowli trzody i bydła. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się między innymi podłogi do hodowli świń o różnej szerokości szczelin, płyty częściowo zamknięte oraz ruszta Eko, w których szczeliny zajmują tylko 10 % powierzchni. A także belki nośne (podciągi) oraz zasuwy do kanałów.

Produkty Thye Lokenberg Polska są wykonane z trójfrakcyjnego betonu klasy B 45, a ich wymiary i właściwości określają normy: DIN 18908, PN EN 12737. Gwarantuje to optymalne utrzymanie trzody do 250 kg i bydła do 1000 kg (także w wersji przejezdnej od 3 do 10 ton nacisku na oś).

Firma produkuje ruszta na specjalne zamówienia klienta, co ma istotne znaczenie zwłaszcza przy modernizacji starych obiektów, w których występują pewne ograniczenia np. stare ściany, kominy wentylacyjne i inne przeszkody.

Spółka zatrudnia obecnie około 100 pracowników w dwóch zakładach w Tomaszowie (Polska) i Neuenkirchen (Niemcy).

W Europie obserwuje się coraz większe zainteresowanie betonowymi podłogami rusztowymi, a prowadzona w firmie ciągła kontrola jakości zapewnia produkcję na bardzo wysokim poziomie Betonowe podłogi rusztowe umożliwiają wyeliminowanie ściółki w chowie trzody chlewnej i bydła, zmniejszają pracochłonność i czasochłonność czynności związanych z usuwaniem odchodów oraz pozwalają na poprawę warunków utrzymania zwierząt. Dostosowanie szerokości szczelin i beleczek do wieku i masy zwierząt oraz optymalna szorstkość powierzchni stąpania pozwala spełnić wymagania standardów chowu.
 

 


Obory

W hodowli bydła podłogi szczelinowe mają zastosowanie w: oborach wolnostanowiskowych, oborach uwięziowych - nad kanałami gnojowymi znajdującymi się bezpośrednio za stanowiskami zwierząt (nie są one miejscem stałego ich przebywania) oraz jako posadzka w korytarzach komunikacyjnych.
Dzięki swoim właściwościom można je zastosować zarówno do hodowli bydła młodego jak i osobników dorosłych.

Czterofragmentowe podłogi rusztowe o szerokości 55 cm i długości od 150 cm do 350 cm, o szerokości szczelin 3,5 cm lub 3,0 cm i i powierzchni stąpania 10,2 cm lub 10,7 cm. Na życzenie rolników podłogi te mogą mieć inne długości.

Nowość

Obecnie wprowadzamy nowość na rynku polskim – DRILLING SYSTEM, czyli trzyfragmentowe ruszta dla bydła o szerokości 50 cm i długości od 180cm do 400 cm, o szerokości szczelin 3,5 cm i powierzchni stąpania większej niż dotychczas – szerokość beleczki wynosi 13,1 cm.

Zarówno podłogi cztefragmentowe jak i trzyfragmentowe są przeznaczone dla zwierząt o masie do 1000 kg, ale na zamówienie produkowane są także w wariancie przystosowania do ruchu od 3 ton nacisku na oś.

W ofercie Thye Lokenberg znajdują się także przejezdne podłogi rusztowe dla bydła, po
których można jeździć pojazdami rolniczymi o nacisku na oś 10 ton. Stosuje się ją w tuczeniu bydła rzeźnego i hodowli bydła mlecznego.

Inne

Do betonowych podłóg rusztowych Thye Lokenberg produkuje również betonowe podciągi (belki nośne) oraz zasuwy do kanałów z gnojowicą.
Zasuwy składają się z ramy betonowo-stalowej o grubości ok. 10 cm i płyty wielowarstwowej.
Powinny one pokrywać możliwie dużą część spiętrzonego przekroju kanału w celu uniknięcia większych zwężeń podczas odpływu nieczystości. Gnojowicę składuje i spiętrza się w kanałach krótko i poprzez to utrzymuje się ją w tym czasie w stanie płynnym. Zasuwy zamykają poszczególne kanały i dzielą system odprowadzania gnojowicy na przejrzyste jednostki. Występują w różnych szerokościach i wysokościach. 

 

 

Oferty firmy
ID foto temat, opis
110818S10 Belka pojedyncza pełna
Belka pojedyncza pełna

Do hodowli bydła młodego i tuczenia byków szerokość szczeliny spełnia wymogi norm i przepisów o hodowli zwierząt nadaje się doskonale do przebudowy dzięki niewielkiemu ciężarowi własnemu poprzednik belki podwójnej wykorzystanie betonu klasy produkcyjnej B45 do B55 (odpowiada nowej normie DIN C 35/45) zgodne z normą statyki DIN 18908 wysokie bezpieczeństwo zwierząt łatwe samooczyszczenie się poprzez duży udział szczelin
110818S10 Podciagi
Podciagi

Do hodowli bydła szerokość szczeliny 30 i 35 mm spełnia wymogi norm i przepisów o hodowli zwierząt wysoka nośność i doskonała stabilność ciężar zwierzęcia do 1000 kg wykorzystanie betonu klasy produkcyjnej B 45 do B 55 (odpowiada nowej normie DIN C 35/45) zgodne z normą statyki DIN 18908 łatwe samooczyszczenie się poprzez optymalny kształt szczeliny bezpieczeństwo bydła dzięki szerokiej powierzchni stąpania kompromis pomiędzy belką pojedynczą a podłogą rusztową czterofragmentową także w wariancie przystosowania do ruchu do 6 ton (3 tony nacisk na oś)
110818S10 Zasuwy do kanałów
Zasuwy do kanałów

Zasuwy do kanałów dostępne są w róźnych szerokościach i wysokościach. Składają się one z ramy stalowo - betonowej p grubości ok. 10 cm i płyty wielowarstwowej. Zasuwy do kanałów powinny pokrywać możliwie dużą część spiętrzonego pokroju kanału w celu uniknięcia większych zwężeń podczas odpływu nieczystości. Zasuwy do kanałów są rozwiązaniem korzystnym w cenie i łatwe w obsłudze. Zamykają one poszczególne kanały i dzielą system odprowadzania gnojowicy na przejrzyste jednostki. Gnojowicę składuje i spietrza się w kanałach krótko i poprzez to utrzymuje się ją w tym czasie w stanie płynnym
110324S5 Podłoga rusztowa dla bydła przejezdna
Podłoga rusztowa dla bydła przejezdna

Rozwój podłóg rusztowych dla bydła jest następstwem modernizacji rolnictwa. Można po nich jeździć pojazdami rolniczymi o nacisku na oś 10 ton. Wysokość 20 cm. Podłoga rusztowa dla bydła dysponuje wszystkimi właściwościami niezbędnymi dla zapewnienia w przegrodzie wybiegowej bezpieczeństwa bydła opuszczającego kojce.
110324S6 Belka podwójna do hodowli bydła
Belka podwójna do hodowli bydła

Podwójna podłoga rusztowa jest kompromisem pomiędzy belką pojedyńczą a podłogą rusztową czterofragmentową. Stosuje się ją w tuczeniu byków i hodowli bydła mlecznego. Odznacza się wysoką statecznością i bezpieczeństwem podczas wchodzenia, ponieważ posiada wiele połączeń poprzecznych.
110330S2 Podłogi rusztowe do hodowli bydła, czterofragmentowe
Podłogi rusztowe do hodowli bydła, czterofragmentowe

Podłoga rusztowa czterofragmentowa bazuje zasadniczo na rusztach pojedynczych i bliźniaczych. Rozwój techniczny idzie w kierunku optymalizacji stosunku powierzchni stąpania i szerokości szczeliny. Zapewnia to wysoki stopień czystości oraz zapobiega poślizgowi.

Czterofragmentowe podłogi rusztowe o szerokości 55 cm i długości od 150 cm do 350 cm, wysokości 16 cm, o szerokości szczelin 3,5 cm lub 3,0 cm i i powierzchni stąpania 10,2 cm lub 10,7 cm. Na życzenie rolników podłogi te mogą mieć inne długości.

110330S1 Podłogi rusztowe do hodowli bydła - DRILLING SYSTEM (Nowość)
Podłogi rusztowe do hodowli bydła - DRILLING SYSTEM (Nowość)

Trzyfragmentowe ruszta dla bydła o szerokości 50 cm i długości od 180cm do 400 cm, wysokości 16 cm lub 20 cm, o szerokości szczelin 3,5 cm i powierzchni stąpania większej niż dotychczas – szerokość beleczki wynosi 13,1 cm.
110818S10 Słupki betonowe do ogrodzeń
Słupki betonowe do ogrodzeń

Do hodowli macior długa żywotność szybki, bezproblemowy montaż możliwy zmienny rozstaw otworów dostępne we wszystkich długościach wykorzystanie betonu klasy produkcyjnej B 45 do B 55 (odpowiada nowej normie DIN C 35/45) zgodne z normą statyki 18908 długości i szerokości specjalne na zamówienie
Strona główna   |   Mapa serwisu   |   Regulamin   |   Informacja o cookies   |   Reklama   |   Kontakt   |   Dodaj firmę Dodaj firmę   |   Katalog firm   |   Aktualności   |   Mięso
Copyright © 2001-2019 Horyzont. All rights reserved created by netMonster.pl