Szukaj:
   szukaj
Logowanie:
  loguj
Zamów Newsletter:
  zamów
Katalog produktów i firm
Pokaż produkty firmy
Szukaj   
  szukaj także w opisach
Obsługa przetwórstwa mleka (32)
Bezpieczeństwo i higiena pracy (1)
Budownictwo przemysłowe (3)
Doradztwo (1)
Handel (2)
Laboratoria
Maszyny i urządzenia (16)
Opakowania (9)
Oprogramowanie dla mleczarstwa (6)
Środki produkcji dla mleczarstwa
Transport - Spedycja - Logistyka (2)
Pozostałe (4)
Obsługa produkcji mleka (9)
Budownictwo inwentarskie (1)
Genetyka, inseminacja, rozród
Maszyny do produkcji i do transportu pasz
Mechanizacja udoju (2)
Mlekomaty
Obrót zwierzętami hodowlanymi (1)
Oprogramowanie dla produkcji mleka (1)
Pasze i komponenty paszowe (2)
Środki higieny dla produkcji mleka (1)
Środki do produkcji pasz (nasiona, nawozy, folie) (2)
Weterynaria, środki weterynaryjne i zootechniczne (2)
Wyposażenie obór i pastwisk
Firmy i spółdzielnie mleczarskie (19)
Przetwórstwo mleka i produktów mlecznych (19)

Region
 - dowolny -

 


Produkty mleczne
wszystkie
Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) (5)
Mleko zagęszczone i skondensowane Mleko zagęszczone i skondensowane (3)
Mleko w proszku Mleko w proszku (4)
Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) (22)
Desery mleczne Desery mleczne (2)
Śmietany i śmietanki Śmietany i śmietanki (8)
Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) (25)
Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne) Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne)
Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) (1)
Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne) Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne)
Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych (1)
Wyroby seropodobne Wyroby seropodobne
Masła Masła (6)
Miksy tłuszczowe Miksy tłuszczowe
Kazeina Kazeina (3)
Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe (2)
Inne Inne
Katalog Firm
1 2 3    
AGRO-TEST Galiczak Marek AGRO-TEST Galiczak Marek

Kompleksowa i profesjonalna korekcja racic na terenie całego kraju, 3 osobowy zespół techniczny, nowoczesny i wygodny poskrom hydrauliczny, kontowo – mechaniczna korekcja technopatii palców u bydła oraz dekornizacja (obcinanie rogów), leczenie schorzeń racic, badania organoleptyczne, pełna dokumentacja usługi – raporty korekcyjne, wdrażanie projektów profilaktycznych, współpraca z żywieniowcami – analiza istniejących schorzeń, środki pielęgnacji racic – płyny, maści, żele, maty, wanny.

Anti-Germ Polska sp. z o.o. Anti-Germ Polska sp. z o.o.

Bezpieczeństwo żywności jest priorytetem przy procesach produkcyjnych, przetwarzania i dystrybucji, jak również dla przyjemności jej spożywania. Jest to podstawą naszej misji w obszarze bezpieczeństwa żywności. Posiadając niezawodne produkty myjące, innowacyjne rozwiązania w zakresie dezynfekcji oraz zapewniając specjalistyczne usługi, Anti-Germ robi wszystko, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo na co dzień. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami oraz szczegółową ofertą.

ASP Kancelaria Patentowa ASP Kancelaria Patentowa

B.Kołakowski - Firma Handlowa B.Kołakowski - Firma Handlowa

B.Kołakowski – Firma Handlowa od ponad 25 lat reprezentuje na rynku polskim firmy zagraniczne z branży maszyn pakujących i linii procesowych dla przemysłu mleczarskiego: Ampack Grupa, BOSCH (Niemcy), Asepto (Niemcy), Atip (Czechy), Ferrari Sistemi (Włochy), Milcom (Czechy), Verinox (Włochy), Veripack (Włochy). W naszej ofercie znajdują się maszyny różnej wydajności przeznaczone do pakowania różnych produktów.

C. Olsen Trading Sp. z o.o. C. Olsen Trading Sp. z o.o.

mleko odtłuszczone w proszku, mleko pełne w proszku, serwatkę w proszku, koncentraty białek mlecznych, koncentraty białek serwatkowych, proszek lodowy, masło w blokach i opakowaniach konsumenckich, odwodniony tłuszcz maślany
sery, kazeinę i kazeiniany, cukier
Center Plast sp. z o.o. Center Plast sp. z o.o.

Firma Center Plast sp. z o.o. jest głównym impor¬terem folii rolniczych, ogrodniczych oraz siatek do owijania bel siana i słomy. Asortyment naszej firmy to folie kiszonkarskie Silo-Vit, folie pryzmowe, folie podkładowe, fliz do okrywania słomy, siatki ochronne zabezpieczające na silosy, siatki do owijania bel siana i słomy, tkaniny wiatrochronne, worki obciążeniowe na pryzmy, sznurek rolniczy, taśmy klejące repera¬turka do folii oraz wiele innych produktów rolniczych.

COLDEX Zakład Usług Przemysłowych sp.j. COLDEX Zakład Usług Przemysłowych sp.j.

Oferujemy kompleksowe wykonanie przemysłowych instalacji chłodniczych amoniakalnych i freonowych w zakresie: projektowania, dostawy urządzeń, wykonawstwa, rozruchu a także serwisu. Usługi świadczymy własnym, wykwalifikowanym personelem w zakresie montażu i spawania, izolacji, instalacji elektrycznych. Posiadamy uprawnienia UDT dla prac spawalniczych zgodnie z Dyrektywą PED UE. Nasze ceny negocjujemy indywidualnie z każdym Klientem, zajmujemy się również kosztorysowaniem dla celów kredytowych oraz pomocy UE.

Continental Trade sp. z o.o Continental Trade sp. z o.o

Continental Trade sp. z o.o. specjalizuje się w szkle technicznym, armaturze przemysłowej, uszczelnieniach oraz wyrobach z miki. Sprzedajemy między innymi: okrągłe szkła wzierne, podłużne szkła wodowskazowe, rury, płyty oraz pręty z różnych odmian szkła borokrzemowego i kwarcowego. Oferujemy szeroki zakres uszczelnień - płyty, uszczelki płaskie, spiralne, metaloplastyczne, grafitowe i skórzane. Dostarczamy armaturę przemysłową -zawory, poziomowskazy, wzierniki, wizjery oraz akcesoria do nich.

Cromo-Stal sp. z o.o. Cromo-Stal sp. z o.o.

Firma Cromo-Stal specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu rynku spożywczego w wysokogatunkową stal nierdzewną, kwasoodporną, żaroodporną oraz aluminium. Występujące w przemyśle spożywczym i gastronomii specyficzne warunki korozyjne i higieniczne wymuszają stosowanie najwyższej jakości materiałów, dlatego też produkty oferowane przez przedsiębiorstwo Cromo-Stal posiadają szereg niezbędnych norm, certyfikacji ISO oraz atestów.

ECOR PRODUCT Sp. z o.o. ECOR PRODUCT Sp. z o.o.

Producent opakowań jednorazowych z folii giętkich

Emiwo-Żywienie Zwierząt Emiwo-Żywienie Zwierząt

Emiwo – Krowy i cielęta to lubią!

Eurobox Polska Sp. z o.o. Eurobox Polska Sp. z o.o.

Opakowania dla Ciebie
EXPACK Spółka Jawna Krystyna Romer, Bożena Pawlik, Andrzej Pietrzyk EXPACK Spółka Jawna Krystyna Romer, Bożena Pawlik, Andrzej Pietrzyk

 

Obsługa firm w zakresie opakowań

 

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o. FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.

Jako globalny dostawca z 25 letnim doświadczeniem firma FlexLink posiada bardzo szeroką ofertę rynkową w zakresie automatyzacji procesów produkcyjnych. Obszary działania to linie montażowe, napełnianie, machining i pakowanie.

 

 

Foodcom SA Foodcom SA

Głównym celem spółki jest zagwarantowanie partnerom w biznesie, zakupującym lub sprzedającym, jawnego przebiegu transakcji w przejrzysty i uczciwy sposób. Foodcom S.A. jako pierwsza firma handlowa w kraju, zdecydowała się na publikację cen produktów mleczarskich, po jakich dokonuje transakcji. W biznesie liczy się wiedza: o rynku, o produktach, o nowych regulacjach, a my dzielimy się swoją wiedzą o handlu w przemyśle spożywczym ze wszystkimi naszymi partnerami, tak by pomóc im się rozwijać.

GRUPA IZOLACJE Sp. z o.o. Sp. k. GRUPA IZOLACJE Sp. z o.o. Sp. k.

GRUPA IZOLACJE to prężnie i dynamicznie rozwijająca się firma z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku chłodniczym i budowlanym, posiadająca specjalistyczne zaplecze w postaci kadry technicznej oraz menadżerskiej. Firma posiada niezbędne uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego oraz certyfikat jakości ISO 9001. Aby w sposób kompleksowy spełniać oczekiwania Inwestorów oferta firmy obejmuje: koncepcję, projekt techniczny, dostawę materiałów i urządzeń oraz realizację gotowych obiektów „pod klucz”.

Klinika Uzdrowiskowa Klinika Uzdrowiskowa

Spółdzielnia Usług Medycznych
LAKTOPOL PPHU sp. z o.o. Suwałki LAKTOPOL PPHU sp. z o.o. Suwałki

Zakład Produkcyjny Laktopol to producent proszków mlecznych działający od 1989 roku. Zaopatruje odbiorców z rynków Polski, Europy, Ameryki, Afryki i Azji. Dysponuje jedną z największych i najnowocześniejszych proszkowni w Europie Wschodniej, która jest w stanie wyprodukować ponad 160 ton proszków mlecznych na dobę. W swojej ofercie posiada: mleko w proszku odtłuszczone, preparaty mleczno i serwatkowo-tłuszczowe, serwatkę w proszku, mieszanki mleczne na życzenie klienta.

LAKTOPOL-A ZM sp. z o.o. Łosice LAKTOPOL-A ZM sp. z o.o. Łosice

Podstawową działalnością spółki jest produkcja maseł oraz miksów tłuszczowych.  Działalność spółki obejmuje sprzedaż na rynku krajowym jak i zagranicznym. Mleczarnia dodatkowo zajmuje się produkcją serwatki w proszku oraz jej usługowym suszeniem.  Zakłady Mleczarskie Laktopol-A są częścią Grupy Kapitałowej Laktopol-Polindus.

Logopak East sp. z o.o.	Logopak East sp. z o.o.

Firma Logopak East Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem niemieckiego producenta systemów druku i naklejania etykiet Logopak Systeme. W jej ofercie znajdują się ponadto oprogramowanie do zarządzania magazynem i śledzenia produkcji, terminale radiowe oraz sieć radiowa. Logopak East oferuje także systemy x-Ray marki Mekitec, przeznaczone do wykrywania zanieczyszczeń o dużej gęstości w produktach o różnych gabarytach, jak cząstek metalu, szkła, chrząstek oraz innych ciał obcych.

 

MiDaTech Daniel Kurc MiDaTech Daniel Kurc

Firma MiDaTech zajmuje się dystrybucją węży i złączy przemysłowych. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę węży dedykowanych dla przemysłu spożywczego. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się wąż ssawno-tłoczny MILKFLEX CRUSH RESISTANT. To co go wyróżnia to spirala tworzywowa zastosowana w wężu zamiast tradycyjnej  z drutu. Dzięki temu wąż ten jest lekki, elastyczny oraz odporny na zgniecenie, najechanie. Po przypadkowym odkształceniu powraca do swojej pierwotnej formy.

MLEKOVITA Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA Spółdzielnia Mleczarska

MLEKOVITA to najcenniejsza marka produkcyjnego sektora polskiej gospodarki. Jest największą grupą mleczarską w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej (16 zakładów produkcyjnych i 30 własnych centrów dystrybucyjnych), a także największym polskim eksporterem produktów mleczarskich (posiada uprawnienia na eksport do 144 krajów świata). Wytwarza szeroki asortyment ponad 700 najwyższej jakości markowych produktów. Posiada Zintegrowany System Zarządzania Jakością (FSSC 22000, ISO 9001, ISO 14001).

MPS s.c. Jacek Pawliczek i Robert Kaczmarski MPS s.c. Jacek Pawliczek i Robert Kaczmarski

MPS s.c. - Zajmujemy się produkcją i serwisem maszyn.
PRODUKCJA – produkujemy wg własnych projektów maszyny pakujące i dozujące dla mleczarstwa, zakładów mięsnych przetwórni rybnych i owocowo-warzywnych, producentów chemii gospodarczej i kosmetyków. Opakowania, które obsługujemy to kubki, wiaderka, słoiki, butelki, tacki, folia itp.
SERWIS -  usługi dotyczące maszyn pakujących z zakresu modernizacji, przezbrojeń, relokacji i napraw maszyn. Zapraszamy do współpracy.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Limanowa Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Limanowa

Spółdzielnia Mleczarska w Limanowej położona jest w rejonie Beskidu Wyspowego. Specjalizuje się w produkcji serów dojrzewających typu holenderskiego oraz twarogów. Surowiec do produkcji wyrobów pozyskiwany jest od krów wypasanych na pastwiskach górskich. Ten atut ekologiczny jest podstawą do produkcji artykułów o wyjątkowych cecha zdrowotnych smakowych takich jak: Mleko spożywcze świeże; Twaróg tłusty, pełnotłusty, chudy; Sery dojrzewające Gouda, Edamski, Łososiński, Salami; Śmietana; Kefir; Masło.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Myszków Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Myszków

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Myszkowie przerabia ok. 30 mln litrów mleka rocznie. Ponad 85% mleka kierowane jest na produkcję serów dojrzewających. Pozostałe produkty to napoje mleczne (mleko spożywcze, śmietankę kremową oraz kefir naturalny, pakowane w butelki typu PET). Ponadto spółdzielnia wytwarza koncentrat serwatki słodkiej.

1 2 3    
Strona główna   |   Mapa serwisu   |   Regulamin   |   Informacja o cookies   |   Reklama   |   Kontakt   |   Dodaj firmę Dodaj firmę   |   Katalog firm   |   Ceny mleka   |   Aktualności   |   Mięso
Copyright © 2001-2018 Horyzont. All rights reserved created by netMonster.pl