Szukaj:
   szukaj
Logowanie:
  loguj
Zamów Newsletter:
  zamów
Katalog produktów i firm
Pokaż produkty firmy
Szukaj   
  szukaj także w opisach
Obsługa przetwórstwa mleka (34)
Bezpieczeństwo i higiena pracy (1)
Budownictwo przemysłowe (3)
Doradztwo (1)
Handel (2)
Laboratoria (2)
Maszyny i urządzenia (16)
Opakowania (9)
Oprogramowanie dla mleczarstwa (6)
Środki produkcji dla mleczarstwa
Transport - Spedycja - Logistyka (3)
Pozostałe (5)
Obsługa produkcji mleka (10)
Budownictwo inwentarskie (1)
Genetyka, inseminacja, rozród (1)
Maszyny do produkcji i do transportu pasz
Mechanizacja udoju (3)
Mlekomaty
Obrót zwierzętami hodowlanymi (1)
Oprogramowanie dla produkcji mleka (1)
Pasze i komponenty paszowe (2)
Środki higieny dla produkcji mleka (1)
Środki do produkcji pasz (nasiona, nawozy, folie) (2)
Weterynaria, środki weterynaryjne i zootechniczne (3)
Wyposażenie obór i pastwisk (1)
Firmy i spółdzielnie mleczarskie (15)
Przetwórstwo mleka i produktów mlecznych (15)

Region
 - dowolny -

 


Produkty mleczne
wszystkie
Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) (6)
Mleko zagęszczone i skondensowane Mleko zagęszczone i skondensowane (4)
Mleko w proszku Mleko w proszku (5)
Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) (23)
Desery mleczne Desery mleczne (2)
Śmietany i śmietanki Śmietany i śmietanki (9)
Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) (25)
Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne) Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne)
Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) (2)
Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne) Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne) (1)
Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych (1)
Wyroby seropodobne Wyroby seropodobne
Masła Masła (7)
Miksy tłuszczowe Miksy tłuszczowe
Kazeina Kazeina (3)
Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe (3)
Inne Inne (1)
Katalog Firm
1 2 3    
AGRO-TEST Galiczak Marek AGRO-TEST Galiczak Marek

Kompleksowa i profesjonalna korekcja racic na terenie całego kraju, 3 osobowy zespół techniczny, nowoczesny i wygodny poskrom hydrauliczny, kontowo – mechaniczna korekcja technopatii palców u bydła oraz dekornizacja (obcinanie rogów), leczenie schorzeń racic, badania organoleptyczne, pełna dokumentacja usługi – raporty korekcyjne, wdrażanie projektów profilaktycznych, współpraca z żywieniowcami – analiza istniejących schorzeń, środki pielęgnacji racic – płyny, maści, żele, maty, wanny.

Anti-Germ Polska sp. z o.o. Anti-Germ Polska sp. z o.o.

Bezpieczeństwo żywności jest priorytetem przy procesach produkcyjnych, przetwarzania i dystrybucji, jak również dla przyjemności jej spożywania. Jest to podstawą naszej misji w obszarze bezpieczeństwa żywności. Posiadając niezawodne produkty myjące, innowacyjne rozwiązania w zakresie dezynfekcji oraz zapewniając specjalistyczne usługi, Anti-Germ robi wszystko, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo na co dzień. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami oraz szczegółową ofertą.

ASP Kancelaria Patentowa ASP Kancelaria Patentowa

B.Kołakowski - Firma Handlowa B.Kołakowski - Firma Handlowa

B.Kołakowski – Firma Handlowa od ponad 25 lat reprezentuje na rynku polskim firmy zagraniczne z branży maszyn pakujących i linii procesowych dla przemysłu mleczarskiego: Ampack Grupa, BOSCH (Niemcy), Asepto (Niemcy), Atip (Czechy), Ferrari Sistemi (Włochy), Milcom (Czechy), Verinox (Włochy), Veripack (Włochy). W naszej ofercie znajdują się maszyny różnej wydajności przeznaczone do pakowania różnych produktów.

Bentley Polska Sp. z o.o. Bentley Polska Sp. z o.o.

Nowoczesne technologie laboratoryjne
Bentley Polska Sp. z o.o. Bentley Polska Sp. z o.o.

Technologie stosowane w hodowli zwierząt gospodarskich
C. Olsen Trading Sp. z o.o. C. Olsen Trading Sp. z o.o.

mleko odtłuszczone w proszku, mleko pełne w proszku, serwatkę w proszku, koncentraty białek mlecznych, koncentraty białek serwatkowych, proszek lodowy, masło w blokach i opakowaniach konsumenckich, odwodniony tłuszcz maślany
sery, kazeinę i kazeiniany, cukier
Center Plast sp. z o.o. Center Plast sp. z o.o.

Firma Center Plast sp. z o.o. jest głównym impor¬terem folii rolniczych, ogrodniczych oraz siatek do owijania bel siana i słomy. Asortyment naszej firmy to folie kiszonkarskie Silo-Vit, folie pryzmowe, folie podkładowe, fliz do okrywania słomy, siatki ochronne zabezpieczające na silosy, siatki do owijania bel siana i słomy, tkaniny wiatrochronne, worki obciążeniowe na pryzmy, sznurek rolniczy, taśmy klejące repera¬turka do folii oraz wiele innych produktów rolniczych.

COLDEX Zakład Usług Przemysłowych sp.j. COLDEX Zakład Usług Przemysłowych sp.j.

Oferujemy kompleksowe wykonanie przemysłowych instalacji chłodniczych amoniakalnych i freonowych w zakresie: projektowania, dostawy urządzeń, wykonawstwa, rozruchu a także serwisu. Usługi świadczymy własnym, wykwalifikowanym personelem w zakresie montażu i spawania, izolacji, instalacji elektrycznych. Posiadamy uprawnienia UDT dla prac spawalniczych zgodnie z Dyrektywą PED UE. Nasze ceny negocjujemy indywidualnie z każdym Klientem, zajmujemy się również kosztorysowaniem dla celów kredytowych oraz pomocy UE.

Continental Trade sp. z o.o Continental Trade sp. z o.o

Continental Trade sp. z o.o. specjalizuje się w szkle technicznym, armaturze przemysłowej, uszczelnieniach oraz wyrobach z miki. Sprzedajemy między innymi: okrągłe szkła wzierne, podłużne szkła wodowskazowe, rury, płyty oraz pręty z różnych odmian szkła borokrzemowego i kwarcowego. Oferujemy szeroki zakres uszczelnień - płyty, uszczelki płaskie, spiralne, metaloplastyczne, grafitowe i skórzane. Dostarczamy armaturę przemysłową -zawory, poziomowskazy, wzierniki, wizjery oraz akcesoria do nich.

ECOR PRODUCT Sp. z o.o. ECOR PRODUCT Sp. z o.o.

Producent opakowań jednorazowych z folii giętkich

Emiwo-Żywienie Zwierząt Emiwo-Żywienie Zwierząt

Tańsze białko dla krów!
Eurobox Polska Sp. z o.o. Eurobox Polska Sp. z o.o.

Opakowania dla Ciebie
Eurowater sp. z o.o. Eurowater sp. z o.o.

EUROWATER jest światową firmą inżynieryjną zajmującą się projektowaniem, produkcją oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym urządzeń do uzdatniania wody dla przemysłu. Opracowujemy nowe technologie, produkujemy i dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie uzdatniania wody technologicznej, procesowej, pitnej, kotłowej, chłodniczej oraz do zastosowań specjalnych. Produkty Eurowater charakteryzują się bardzo wysoką jakością.

EXPACK Spółka Jawna Krystyna Romer, Bożena Pawlik, Andrzej Pietrzyk EXPACK Spółka Jawna Krystyna Romer, Bożena Pawlik, Andrzej Pietrzyk

Obsługa firm w zakresie opakowań
FlexLink Systems Polska Sp. z o.o. FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.

Jako globalny dostawca z 25 letnim doświadczeniem firma FlexLink posiada bardzo szeroką ofertę rynkową w zakresie automatyzacji procesów produkcyjnych. Obszary działania to linie montażowe, napełnianie, machining i pakowanie.

 

 

Georg Utz Sp. z o.o. Georg Utz Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo jest dostawcą oferującym bogatą gamę produktów, m.in.: pojemniki do składowania w stosie, obrotowe, składane, kurierskie, izotermiczne, antyelektrostatyczne, czy opakowania na materiały niebezpieczne oraz palety. Wykorzystuje dwa rodzaje technologii: pojemniki i palety są produkowane wtryskowo, natomiast wypraski - w procesie formowania próżniowego. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach realizowanych na indywidulane potrzeby klientów.

GRUPA IZOLACJE Sp. z o.o. Sp. k. GRUPA IZOLACJE Sp. z o.o. Sp. k.

GRUPA IZOLACJE to prężnie i dynamicznie rozwijająca się firma z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku chłodniczym i budowlanym, posiadająca specjalistyczne zaplecze w postaci kadry technicznej oraz menadżerskiej. Firma posiada niezbędne uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego oraz certyfikat jakości ISO 9001. Aby w sposób kompleksowy spełniać oczekiwania Inwestorów oferta firmy obejmuje: koncepcję, projekt techniczny, dostawę materiałów i urządzeń oraz realizację gotowych obiektów „pod klucz”.

J.S.HAMILTON MAZOWSZE Sp. z o.o. J.S.HAMILTON MAZOWSZE Sp. z o.o.

Rzeczoznawstwo i badania laboratoryjne
Klinika Uzdrowiskowa Klinika Uzdrowiskowa

Spółdzielnia Usług Medycznych
Laktopol-A Sp. z o.o. - Zakłady Mleczarskie w Łosicach Laktopol-A Sp. z o.o. - Zakłady Mleczarskie w Łosicach

Działalność Zakładów Mleczarskich „Laktopol-A” SP. z o.o. w branży mleczarskiej obejmuje proces produkcyjno-handlowy zaczynając od skupu mleka, wstępne jego przetwórstwo i produkcje wyrobów finalnych, masło w bloku, masło formowane 200 gr., osełka 300gr., mix formowany oraz ,masło cukiernicze, mixy smakowe, bezwodny tłuszcz mleczny, serwatka w proszku, sprzedaż wytworzonych wyrobów.

Google Street View goo.gl/N8Fpqn

Logopak East sp. z o.o.	Logopak East sp. z o.o.

Firma Logopak East Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem niemieckiego producenta systemów druku i naklejania etykiet Logopak Systeme. W jej ofercie znajdują się ponadto oprogramowanie do zarządzania magazynem i śledzenia produkcji, terminale radiowe oraz sieć radiowa. Logopak East oferuje także systemy x-Ray marki Mekitec, przeznaczone do wykrywania zanieczyszczeń o dużej gęstości w produktach o różnych gabarytach, jak cząstek metalu, szkła, chrząstek oraz innych ciał obcych.

 

MiDaTech Daniel Kurc MiDaTech Daniel Kurc

Firma MiDaTech zajmuje się dystrybucją węży i złączy przemysłowych. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę węży dedykowanych dla przemysłu spożywczego. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się wąż ssawno-tłoczny MILKFLEX CRUSH RESISTANT. To co go wyróżnia to spirala tworzywowa zastosowana w wężu zamiast tradycyjnej  z drutu. Dzięki temu wąż ten jest lekki, elastyczny oraz odporny na zgniecenie, najechanie. Po przypadkowym odkształceniu powraca do swojej pierwotnej formy.

MLEKOVITA Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA Spółdzielnia Mleczarska

MLEKOVITA to najcenniejsza marka produkcyjnego sektora polskiej gospodarki. Jest największą grupą mleczarską w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej (16 zakładów produkcyjnych i 30 własnych centrów dystrybucyjnych), a także największym polskim eksporterem produktów mleczarskich (posiada uprawnienia na eksport do 144 krajów świata). Wytwarza szeroki asortyment ponad 700 najwyższej jakości markowych produktów. Posiada Zintegrowany System Zarządzania Jakością (FSSC 22000, ISO 9001, ISO 14001).

MPS s.c. Jacek Pawliczek i Robert Kaczmarski MPS s.c. Jacek Pawliczek i Robert Kaczmarski

MPS s.c. - Zajmujemy się produkcją i serwisem maszyn.
PRODUKCJA – produkujemy wg własnych projektów maszyny pakujące i dozujące dla mleczarstwa, zakładów mięsnych przetwórni rybnych i owocowo-warzywnych, producentów chemii gospodarczej i kosmetyków. Opakowania, które obsługujemy to kubki, wiaderka, słoiki, butelki, tacki, folia itp.
SERWIS -  usługi dotyczące maszyn pakujących z zakresu modernizacji, przezbrojeń, relokacji i napraw maszyn. Zapraszamy do współpracy.

1 2 3    
Strona główna   |   Mapa serwisu   |   Regulamin   |   Informacja o cookies   |   Reklama   |   Kontakt   |   Dodaj firmę Dodaj firmę   |   Katalog firm   |   Ceny mleka   |   Aktualności   |   Mięso
Copyright © 2001-2017 Horyzont. All rights reserved created by netMonster.pl