Szukaj:
   szukaj
Logowanie:
  loguj
Zamów Newsletter:
  zamów
Katalog produktów i firm
Pokaż produkty firmy
Szukaj   
  szukaj także w opisach
Obsługa przetwórstwa mleka (31)
Bezpieczeństwo i higiena pracy (1)
Budownictwo przemysłowe (3)
Doradztwo (1)
Handel (1)
Laboratoria
Maszyny i urządzenia (16)
Opakowania (9)
Oprogramowanie dla mleczarstwa (6)
Środki produkcji dla mleczarstwa
Transport - Spedycja - Logistyka (2)
Pozostałe (4)
Obsługa produkcji mleka (9)
Budownictwo inwentarskie (1)
Genetyka, inseminacja, rozród
Maszyny do produkcji i do transportu pasz
Mechanizacja udoju (2)
Mlekomaty
Obrót zwierzętami hodowlanymi (1)
Oprogramowanie dla produkcji mleka (1)
Pasze i komponenty paszowe (2)
Środki higieny dla produkcji mleka (1)
Środki do produkcji pasz (nasiona, nawozy, folie) (2)
Weterynaria, środki weterynaryjne i zootechniczne (2)
Wyposażenie obór i pastwisk
Firmy i spółdzielnie mleczarskie (13)
Przetwórstwo mleka i produktów mlecznych (13)

Region
 - dowolny -

 


Produkty mleczne
wszystkie
Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) (5)
Mleko zagęszczone i skondensowane Mleko zagęszczone i skondensowane (3)
Mleko w proszku Mleko w proszku (4)
Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) (22)
Desery mleczne Desery mleczne (2)
Śmietany i śmietanki Śmietany i śmietanki (8)
Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) (25)
Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne) Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne)
Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) (1)
Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne) Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne)
Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych (1)
Wyroby seropodobne Wyroby seropodobne
Masła Masła (6)
Miksy tłuszczowe Miksy tłuszczowe
Kazeina Kazeina (3)
Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe (2)
Inne Inne
Katalog Firm
    1 2
OSM Czarnków OSM Czarnków

OSM Czarnków należy do czołowych producentów artykułów mleczarskich w Polsce posiadających najnowszy park maszynowy oraz 100% kapitału polskiego. Spółdzielnia skupuje i przetwarza mleko pochodzące z ponad 700 gospodarstw wyposażonych w nowoczesne urządzenia do udoju i schładzania mleka a bezpośredni odbiór specjalistycznymi cysternami pozwala na pozyskanie surowca najwyższej jakości. Spółdzielnia skupuje i przetwarza rocznie ponad 60 milionów litrów mleka.

Packo Inox nv Packo Inox nv

Systemy do schładzania mleka, krwi, pasteryzatory oraz systemy do odzysku ciepła

PID Polska sp. z o.o. PID Polska sp. z o.o.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy EAGLE Product Inspection, lidera technologii w zakresie detektorów rentgenowskich i detektorów metali dla branży spożywczej.
Oferujemy szeroką gamę detektorów do wszystkich typów produktów i opakowań pozwalających na detekcję zanieczyszczeń takich jak: metal, szkło, kamień, guma, kości, niektóre tworzywa sztuczne. Jesteśmy liderem wdrożeń detektorów rentgenowskich w przemyśle spożywczym w Polsce – większość zainstalowanych urządzeń to detektory EAGLE.

 

Projan PPUH Projan PPUH

Firma PROJAN istnieje od 1985 roku. Systematycznie poszerzamy ofertę naszych usług. Produkujemy tekturę falistą i opakowania z nadrukiem offsetowym, flexo a także opakowania kaszerowane. Specjalizujemy się w produkcji opakowań zbiorczych dla przemysłu mleczarskiego oraz innych branż przemysłu spożywczego. Wykonujemy także druki i akcydensy. Naszym klientom doradzamy nowe, ciekawe i funkcjonalne rozwiązania. Jako prężnie rozwijający się zakład pracy chronionej jesteśmy w stanie sprostać nowym wyzwaniom.

PROLAN sp. z o.o. PROLAN sp. z o.o.

Prolan ERP to nowoczesny zintegrowany system dedykowany dla firm produkcyjno- handlowych z branży mleczarskiej oraz podmiotów skupujących i przetwarzających mleko surowe. Informatyzacja obejmuje wszystkie działy przedsiębiorstwa, począwszy od skupu i odbioru surowca, poprzez badanie i produkcję wyrobów mleczarskich,  handel , dystrybucję, magazynowanie do rozliczenia technicznego kosztu wytworzenia wyrobu (TKW).

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych PLAST-BOX S.A. Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych PLAST-BOX S.A.

Plast-Box S.A. należy do najnowocześniejszych producentów opakowań z tworzyw sztucznych w Europie. Jest dostawcą pojemników oraz wyrafinowanych, zaawansowanych technologicznie zamykanych wiader. Wysoka jakość produkcji oraz profesjonalny serwis sprawiają, że znaczna część opakowań trafia na eksport. Produkty Plast-Box są eksportowane do zdecydowanej większości krajów Unii Europejskiej w tym między innymi do Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Austrii, Skandynawii oraz na Wschód – głównie na Ukrainę i do Rosji. Spółce zaufało już wiele renomowanych firm z branży spożywczej oraz chemicznej zarówno w Polsce jak i za granicą. Opakowania wytwarzamy z najlepszych surowców (polipropylenu), dostarczanych przez światowych liderów.

RAT-GAR Zakład Remontu Kotłów Viessmann Salon Firmowy Grzegorz Ratajczak RAT-GAR Zakład Remontu Kotłów Viessmann Salon Firmowy Grzegorz Ratajczak

W branży ciepłowniczej działamy od 1989 roku. Zakres prac, jakie wykonujemy obejmuje zarówno inwestycje indywidualne – ogrzewanie domów, mieszkań, jak i przemysłowe – kotłownie parowe, wodne instalacje technologiczne i systemy grzewcze zakładów produkcyjnych. Od początku działalności współpracujemy z najwyższej klasy producentami, dzięki czemu mamy dostęp do najnowszych technologii i nowatorskich rozwiązań.

Romex Aleksander Wasilewski Romex Aleksander Wasilewski

Producent cystern i aparatury kontrolno-pomiarowej do mleka
SPOLEX sp. z o.o. SPOLEX sp. z o.o.

Działamy poprzez integrowanie systemów produkcyjnych, dostarczanie kompletnych linii i pojedynczych maszyn. Jednocześnie zapewniamy pełną obsługę Klientów w zakresie do-radztwa, projektowania, uruchomienia urządzeń i linii produkcyjnych. Dodatkowo realizu-jemy usługi serwisowe oraz dostarczamy części zamienne. Wykonujemy również systemy sterowania urządzeniami i liniami. Jesteśmy dumni z dotychczasowych uruchomień i wielu referencji, które uzyskaliśmy na przestrzeni 20 lat.

SPOMASZ Bełżyce SA SPOMASZ Bełżyce SA

Układy płytowe i rurowe niskiej i wysokiej pasteryzacji produktów mlecznych, homogenizatory, odgazowywacze, ogrzewacze i oziębiacza płytowe oraz rurowe, zbiorniki magazynowe i procesowe, tanki aseptyczne, automatyczne stacje mycia.
45-letnie doświadczenie w branży, dbałością o jakość wyrobów, funkcjonalność i niezawodność naszych urządzeń, pozwoliło na osiągniecie trwałej pozycji na krajowym rynku maszyn i urządzeń dla przemysłu mleczarskiego.
 

Spółdzielnia Dostawców Mleka w Wieluniu Spółdzielnia Dostawców Mleka w Wieluniu

Spółdzielnia Dostawców Mleka w Wieluniu to jeden z największych zakładów przetwórczych w województwie łódzkim. Nowoczesne technologie i urządzenia oraz bardzo dobry surowiec zapewniają produkcję wyrobów najwyższej jakości. Firma oferuje szeroką gamę artykułów mleczarskich. Flagowym produktem spółdzielni jest Twarożek kanapkowo-sernikowy Mój Ulubiony. Celem Spółdzielni jest utrzymanie bardzo wysokiego poziomu jakości, dynamiczny rozwój produkcji oraz uznanie konsumentów.

 

Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu

Zakład wyposażony jest w nowoczesne linie do produkcji mleka zagęszczonego niesłodzonego i słodzonego w opakowaniach kartonowych i puszkach, mleka zagęszczonego niesłodzonego light, mleka smakowego w tubach, śmietanek UHT, mleka UHT, masła, mleka w proszku odtłuszczonego granulowanego oraz całej gamy wyrobów świeżych. Nowoczesne linie do aseptycznego konfekcjonowania produktów, pozwalają na zastosowanie opakowań kartonowych o zróżnicowanej gramaturze oraz opakowań kartonowych w formie wielopaków.

 

STM Sp. z o. o. STM Sp. z o. o.

Przedmiotem działalności firmy STM jest projektowanie oraz produkcja linii do produkcji opakowań PET z preform, linii rozlewniczych, maszyn rozlewniczych i urządzeń towarzyszących, służących do wyrobu, rozlewu i pakowania wszelkiego rodzaju napojów i innych płynów, w tym również chemicznych. W ofercie, zależnie od indywidualnych potrzeb i wymagań Klientów, znajdują się pojedyncze maszyny rozlewnicze, jak i całe linie rozlewnicze, połączone z kompleksowym doradztwem, obejmującym sposób ich usytuowania, a także dobór poszczególnych elementów.

Supravis Group SA Supravis Group SA

Supravis Group S.A. to polski producent foliowych opakowań barierowych do żywności. Wszystkie nasze produkty zapewniają wysoki poziom ochrony i wydłużają okres przydatności wyrobów spożywczych. W Supravisie można zaopatrzyć się w następujące rozwiązania: materiały termokurczliwe, osłonki, folie dolne giętkie i sztywne do termoformowania, folie nakrywkowe, laminaty foliowe, worki vacuum. Nasze opakowania sprawdzają się w pakowaniu produktów w kawałkach, w blokach, w plasterkach oraz w formie sypkiej i płynnej.

Średzka Spółdzielnia Mleczarska JANA Średzka Spółdzielnia Mleczarska JANA

Mleczarnia JANA należy do czołowych producentów artykułów nabiałowych w kraju, umiejętnie łączy elementy nowoczesnej technologii, zastosowanie maszyn i urządzeń najnowszych generacji z zachowaniem tradycyjnych sposobów wytwarzania tych produktów, które klienci już od wielu lat znają i akceptują. W zakładzie obowiązują i są ściśle przestrzegane zasady dobrej praktyki produkcyjnej (GMP) i higienicznej (GHP) oraz stosowany jest system zabezpieczenia jakości zdrowotnej HACCP.

Thye-Lokenberg Polska Sp. z o.o. Thye-Lokenberg Polska Sp. z o.o.

Betonowe podłogi rusztowe dla zwierząt hodowlanych

TOP-TOMYŚL Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska TOP-TOMYŚL Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Nowym Tomyślu jest nowoczesnym zakładem, oferującym szeroką gamę przetworów z mleka, jednak kluczowym produktem znanym w Polsce i Europie jest Wielkopolski Ser Smażony. Produkt wytwarzany zgodnie z tradycyjną recepturą zgłoszony został do UE o rejestrację Chronionego Oznaczenia Geograficznego. Produkcja oparta na tradycyjnych recepturach i wieloletnim doświadczeniu, odbywa się na nowoczesnych urządzeniach, monitorujących każdy etap produkcji i magazynowania.

Transport Mleka Karol Wasiński Transport Mleka Karol Wasiński

Nasza Firma zajmuje się specjalistycznym transportem mleka od dostawcy (producentów) do mleczarni (podmiotów skupujących). Świadczymy kompleksowe usługi odbioru i przewozu mleka z gospodarstw rolnych do mleczarni. Nasze doświadczenie, rzetelność oraz nowoczesny tabor gwarantują najwyższe standardy usług.

 

TREPKO S.A. TREPKO S.A.

Firma Trepko to światowy producent urządzeń pakujących dla przemysłu spożywczego. Możemy pochwalić się już ponad 70-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją w czołówce najlepszych przedsiębiorstw zajmujących się produkcją maszyn pakujących.

Virgo Sp z o.o. Virgo Sp z o.o.

Od prawie 20 lat zajmujemy się  szeroko rozumianą integracją systemów teleinformatycznych. Głównym nurtem naszej działalności są wdrożenia systemów klasy ERP. Prócz wdrożeń systemów informatycznych (ZSI) oferujemy naszym klientom pełną obsługę z zakresu zakupu, obsługi i konserwacji sprzętu komputerowego, sieci LAN, central telefonicznych. Naszych klientów wspieramy w znacznej mierze również w obszarze reengineeringu procesów, obiegów oraz sposobu rozliczeń. Wszystko to ma na celu uzyskanie jak największych korzyści z zainstalowanych systemów informatycznych.

Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL – KROSNO SA Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL – KROSNO SA

WSK PZL–KROSNO SA  istnieje od 1945 roku, a od lat 60-tych ubiegłego wieku znana jest na polskim rynku przetwórstwa rolno – spożywczego z produkcji urządzeń dla mleczarstwa takich jak schładzalniki mleka, autocysterny z systemem odbioru mleka, cysterny przyczepy i cysterny naczepy oraz różnego typu zbiorniki izotermiczne, zbiorniki do wody pitnej oraz inne, które są na bieżąco udoskonalane i modernizowane zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Yagra sp. z o.o. Yagra sp. z o.o.

Firma Yagra działa na rynku polskim od 25 lat w obszarze tektur na opakowania jednostkowe oraz filtracji. W zakresie tektur dostarcza do drukarni opakowań importowane tektury celulo-zowe i makulaturowe posiadające atesty FSC i PEFC oraz PHZ i ISEGA do kontaktu z art. spo-żywczymi. Biuro Technicznych Wyrobów Włókienniczych dostarcza klientom wytworzone w na-szej firmie elementy filtracyjne i przemysłowe: worki, rękawy do transportu powietrza, kom-pensatory, filtry kieszeniowe, maty filtracyjne w klasach EU 2-EU5.

Zorina Sp. z o.o. Zorina Sp. z o.o.

Spółdzielnia Mleczarska Zorina jest zakładem spełniającym wszystkie wymogi sanitarne obowiązujące w Unii Europejskiej. Wysoką jakość produktów potwierdza wdrożony system HACCP, który umożliwia monitorowanie wszystkich etapów od momentu pozyskania mleka poprzez procesy produkcyjne aż do magazynowania gotowego wyrobu w odpowiednio niskich temperaturach. Wyroby nasze nie zawierają konserwantów i żadnych substancji dodatkowych. Są produktami naturalnymi z mleka o najwyższej jakości.

    1 2
Strona główna   |   Mapa serwisu   |   Regulamin   |   Informacja o cookies   |   Reklama   |   Kontakt   |   Dodaj firmę Dodaj firmę   |   Katalog firm   |   Ceny mleka   |   Aktualności   |   Mięso
Copyright © 2001-2018 Horyzont. All rights reserved created by netMonster.pl