Szukaj:
   szukaj
Logowanie:
  loguj
Zamów Newsletter:
  zamów
Katalog produktów i firm
Pokaż produkty firmy
Szukaj   
  szukaj także w opisach
Obsługa przetwórstwa mleka (32)
Bezpieczeństwo i higiena pracy (1)
Budownictwo przemysłowe (3)
Doradztwo (1)
Handel (2)
Laboratoria
Maszyny i urządzenia (16)
Opakowania (9)
Oprogramowanie dla mleczarstwa (6)
Środki produkcji dla mleczarstwa
Transport - Spedycja - Logistyka (2)
Pozostałe (4)
Obsługa produkcji mleka (9)
Budownictwo inwentarskie (1)
Genetyka, inseminacja, rozród
Maszyny do produkcji i do transportu pasz
Mechanizacja udoju (2)
Mlekomaty
Obrót zwierzętami hodowlanymi (1)
Oprogramowanie dla produkcji mleka (1)
Pasze i komponenty paszowe (2)
Środki higieny dla produkcji mleka (1)
Środki do produkcji pasz (nasiona, nawozy, folie) (2)
Weterynaria, środki weterynaryjne i zootechniczne (2)
Wyposażenie obór i pastwisk
Firmy i spółdzielnie mleczarskie (19)
Przetwórstwo mleka i produktów mlecznych (19)

Region
 - dowolny -

 


Produkty mleczne
wszystkie
Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) (5)
Mleko zagęszczone i skondensowane Mleko zagęszczone i skondensowane (3)
Mleko w proszku Mleko w proszku (4)
Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) (22)
Desery mleczne Desery mleczne (2)
Śmietany i śmietanki Śmietany i śmietanki (8)
Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) (25)
Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne) Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne)
Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) (1)
Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne) Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne)
Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych (1)
Wyroby seropodobne Wyroby seropodobne
Masła Masła (6)
Miksy tłuszczowe Miksy tłuszczowe
Kazeina Kazeina (3)
Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe (2)
Inne Inne
Katalog Firm
1 2    
Anti-Germ Polska sp. z o.o. Anti-Germ Polska sp. z o.o.

Bezpieczeństwo żywności jest priorytetem przy procesach produkcyjnych, przetwarzania i dystrybucji, jak również dla przyjemności jej spożywania. Jest to podstawą naszej misji w obszarze bezpieczeństwa żywności. Posiadając niezawodne produkty myjące, innowacyjne rozwiązania w zakresie dezynfekcji oraz zapewniając specjalistyczne usługi, Anti-Germ robi wszystko, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo na co dzień. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami oraz szczegółową ofertą.

ASP Kancelaria Patentowa ASP Kancelaria Patentowa

B.Kołakowski - Firma Handlowa B.Kołakowski - Firma Handlowa

B.Kołakowski – Firma Handlowa od ponad 25 lat reprezentuje na rynku polskim firmy zagraniczne z branży maszyn pakujących i linii procesowych dla przemysłu mleczarskiego: Ampack Grupa, BOSCH (Niemcy), Asepto (Niemcy), Atip (Czechy), Ferrari Sistemi (Włochy), Milcom (Czechy), Verinox (Włochy), Veripack (Włochy). W naszej ofercie znajdują się maszyny różnej wydajności przeznaczone do pakowania różnych produktów.

C. Olsen Trading Sp. z o.o. C. Olsen Trading Sp. z o.o.

mleko odtłuszczone w proszku, mleko pełne w proszku, serwatkę w proszku, koncentraty białek mlecznych, koncentraty białek serwatkowych, proszek lodowy, masło w blokach i opakowaniach konsumenckich, odwodniony tłuszcz maślany
sery, kazeinę i kazeiniany, cukier
COLDEX Zakład Usług Przemysłowych sp.j. COLDEX Zakład Usług Przemysłowych sp.j.

Oferujemy kompleksowe wykonanie przemysłowych instalacji chłodniczych amoniakalnych i freonowych w zakresie: projektowania, dostawy urządzeń, wykonawstwa, rozruchu a także serwisu. Usługi świadczymy własnym, wykwalifikowanym personelem w zakresie montażu i spawania, izolacji, instalacji elektrycznych. Posiadamy uprawnienia UDT dla prac spawalniczych zgodnie z Dyrektywą PED UE. Nasze ceny negocjujemy indywidualnie z każdym Klientem, zajmujemy się również kosztorysowaniem dla celów kredytowych oraz pomocy UE.

Continental Trade sp. z o.o Continental Trade sp. z o.o

Continental Trade sp. z o.o. specjalizuje się w szkle technicznym, armaturze przemysłowej, uszczelnieniach oraz wyrobach z miki. Sprzedajemy między innymi: okrągłe szkła wzierne, podłużne szkła wodowskazowe, rury, płyty oraz pręty z różnych odmian szkła borokrzemowego i kwarcowego. Oferujemy szeroki zakres uszczelnień - płyty, uszczelki płaskie, spiralne, metaloplastyczne, grafitowe i skórzane. Dostarczamy armaturę przemysłową -zawory, poziomowskazy, wzierniki, wizjery oraz akcesoria do nich.

Cromo-Stal sp. z o.o. Cromo-Stal sp. z o.o.

Firma Cromo-Stal specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu rynku spożywczego w wysokogatunkową stal nierdzewną, kwasoodporną, żaroodporną oraz aluminium. Występujące w przemyśle spożywczym i gastronomii specyficzne warunki korozyjne i higieniczne wymuszają stosowanie najwyższej jakości materiałów, dlatego też produkty oferowane przez przedsiębiorstwo Cromo-Stal posiadają szereg niezbędnych norm, certyfikacji ISO oraz atestów.

ECOR PRODUCT Sp. z o.o. ECOR PRODUCT Sp. z o.o.

Producent opakowań jednorazowych z folii giętkich

Eurobox Polska Sp. z o.o. Eurobox Polska Sp. z o.o.

Opakowania dla Ciebie
EXPACK Spółka Jawna Krystyna Romer, Bożena Pawlik, Andrzej Pietrzyk EXPACK Spółka Jawna Krystyna Romer, Bożena Pawlik, Andrzej Pietrzyk

 

Obsługa firm w zakresie opakowań

 

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o. FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.

Jako globalny dostawca z 25 letnim doświadczeniem firma FlexLink posiada bardzo szeroką ofertę rynkową w zakresie automatyzacji procesów produkcyjnych. Obszary działania to linie montażowe, napełnianie, machining i pakowanie.

 

 

Foodcom SA Foodcom SA

Głównym celem spółki jest zagwarantowanie partnerom w biznesie, zakupującym lub sprzedającym, jawnego przebiegu transakcji w przejrzysty i uczciwy sposób. Foodcom S.A. jako pierwsza firma handlowa w kraju, zdecydowała się na publikację cen produktów mleczarskich, po jakich dokonuje transakcji. W biznesie liczy się wiedza: o rynku, o produktach, o nowych regulacjach, a my dzielimy się swoją wiedzą o handlu w przemyśle spożywczym ze wszystkimi naszymi partnerami, tak by pomóc im się rozwijać.

GRUPA IZOLACJE Sp. z o.o. Sp. k. GRUPA IZOLACJE Sp. z o.o. Sp. k.

GRUPA IZOLACJE to prężnie i dynamicznie rozwijająca się firma z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku chłodniczym i budowlanym, posiadająca specjalistyczne zaplecze w postaci kadry technicznej oraz menadżerskiej. Firma posiada niezbędne uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego oraz certyfikat jakości ISO 9001. Aby w sposób kompleksowy spełniać oczekiwania Inwestorów oferta firmy obejmuje: koncepcję, projekt techniczny, dostawę materiałów i urządzeń oraz realizację gotowych obiektów „pod klucz”.

Klinika Uzdrowiskowa Klinika Uzdrowiskowa

Spółdzielnia Usług Medycznych
Logopak East sp. z o.o.	Logopak East sp. z o.o.

Firma Logopak East Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem niemieckiego producenta systemów druku i naklejania etykiet Logopak Systeme. W jej ofercie znajdują się ponadto oprogramowanie do zarządzania magazynem i śledzenia produkcji, terminale radiowe oraz sieć radiowa. Logopak East oferuje także systemy x-Ray marki Mekitec, przeznaczone do wykrywania zanieczyszczeń o dużej gęstości w produktach o różnych gabarytach, jak cząstek metalu, szkła, chrząstek oraz innych ciał obcych.

 

MiDaTech Daniel Kurc MiDaTech Daniel Kurc

Firma MiDaTech zajmuje się dystrybucją węży i złączy przemysłowych. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę węży dedykowanych dla przemysłu spożywczego. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się wąż ssawno-tłoczny MILKFLEX CRUSH RESISTANT. To co go wyróżnia to spirala tworzywowa zastosowana w wężu zamiast tradycyjnej  z drutu. Dzięki temu wąż ten jest lekki, elastyczny oraz odporny na zgniecenie, najechanie. Po przypadkowym odkształceniu powraca do swojej pierwotnej formy.

MPS s.c. Jacek Pawliczek i Robert Kaczmarski MPS s.c. Jacek Pawliczek i Robert Kaczmarski

MPS s.c. - Zajmujemy się produkcją i serwisem maszyn.
PRODUKCJA – produkujemy wg własnych projektów maszyny pakujące i dozujące dla mleczarstwa, zakładów mięsnych przetwórni rybnych i owocowo-warzywnych, producentów chemii gospodarczej i kosmetyków. Opakowania, które obsługujemy to kubki, wiaderka, słoiki, butelki, tacki, folia itp.
SERWIS -  usługi dotyczące maszyn pakujących z zakresu modernizacji, przezbrojeń, relokacji i napraw maszyn. Zapraszamy do współpracy.

Packo Inox nv Packo Inox nv

Systemy do schładzania mleka, krwi, pasteryzatory oraz systemy do odzysku ciepła

Projan PPUH Projan PPUH

Firma PROJAN istnieje od 1985 roku. Systematycznie poszerzamy ofertę naszych usług. Produkujemy tekturę falistą i opakowania z nadrukiem offsetowym, flexo a także opakowania kaszerowane. Specjalizujemy się w produkcji opakowań zbiorczych dla przemysłu mleczarskiego oraz innych branż przemysłu spożywczego. Wykonujemy także druki i akcydensy. Naszym klientom doradzamy nowe, ciekawe i funkcjonalne rozwiązania. Jako prężnie rozwijający się zakład pracy chronionej jesteśmy w stanie sprostać nowym wyzwaniom.

PROLAN sp. z o.o. PROLAN sp. z o.o.

Prolan ERP to nowoczesny zintegrowany system dedykowany dla firm produkcyjno- handlowych z branży mleczarskiej oraz podmiotów skupujących i przetwarzających mleko surowe. Informatyzacja obejmuje wszystkie działy przedsiębiorstwa, począwszy od skupu i odbioru surowca, poprzez badanie i produkcję wyrobów mleczarskich,  handel , dystrybucję, magazynowanie do rozliczenia technicznego kosztu wytworzenia wyrobu (TKW).

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych PLAST-BOX S.A. Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych PLAST-BOX S.A.

Plast-Box S.A. należy do najnowocześniejszych producentów opakowań z tworzyw sztucznych w Europie. Jest dostawcą pojemników oraz wyrafinowanych, zaawansowanych technologicznie zamykanych wiader. Wysoka jakość produkcji oraz profesjonalny serwis sprawiają, że znaczna część opakowań trafia na eksport. Produkty Plast-Box są eksportowane do zdecydowanej większości krajów Unii Europejskiej w tym między innymi do Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Austrii, Skandynawii oraz na Wschód – głównie na Ukrainę i do Rosji. Spółce zaufało już wiele renomowanych firm z branży spożywczej oraz chemicznej zarówno w Polsce jak i za granicą. Opakowania wytwarzamy z najlepszych surowców (polipropylenu), dostarczanych przez światowych liderów.

RAT-GAR Zakład Remontu Kotłów Viessmann Salon Firmowy Grzegorz Ratajczak RAT-GAR Zakład Remontu Kotłów Viessmann Salon Firmowy Grzegorz Ratajczak

W branży ciepłowniczej działamy od 1989 roku. Zakres prac, jakie wykonujemy obejmuje zarówno inwestycje indywidualne – ogrzewanie domów, mieszkań, jak i przemysłowe – kotłownie parowe, wodne instalacje technologiczne i systemy grzewcze zakładów produkcyjnych. Od początku działalności współpracujemy z najwyższej klasy producentami, dzięki czemu mamy dostęp do najnowszych technologii i nowatorskich rozwiązań.

Romex Aleksander Wasilewski Romex Aleksander Wasilewski

Producent cystern i aparatury kontrolno-pomiarowej do mleka
SPOLEX sp. z o.o. SPOLEX sp. z o.o.

Działamy poprzez integrowanie systemów produkcyjnych, dostarczanie kompletnych linii i pojedynczych maszyn. Jednocześnie zapewniamy pełną obsługę Klientów w zakresie do-radztwa, projektowania, uruchomienia urządzeń i linii produkcyjnych. Dodatkowo realizu-jemy usługi serwisowe oraz dostarczamy części zamienne. Wykonujemy również systemy sterowania urządzeniami i liniami. Jesteśmy dumni z dotychczasowych uruchomień i wielu referencji, które uzyskaliśmy na przestrzeni 20 lat.

SPOMASZ Bełżyce SA SPOMASZ Bełżyce SA

Układy płytowe i rurowe niskiej i wysokiej pasteryzacji produktów mlecznych, homogenizatory, odgazowywacze, ogrzewacze i oziębiacza płytowe oraz rurowe, zbiorniki magazynowe i procesowe, tanki aseptyczne, automatyczne stacje mycia.
45-letnie doświadczenie w branży, dbałością o jakość wyrobów, funkcjonalność i niezawodność naszych urządzeń, pozwoliło na osiągniecie trwałej pozycji na krajowym rynku maszyn i urządzeń dla przemysłu mleczarskiego.
 

1 2    
Strona główna   |   Mapa serwisu   |   Regulamin   |   Informacja o cookies   |   Reklama   |   Kontakt   |   Dodaj firmę Dodaj firmę   |   Katalog firm   |   Ceny mleka   |   Aktualności   |   Mięso
Copyright © 2001-2018 Horyzont. All rights reserved created by netMonster.pl