Szukaj:
   szukaj
Logowanie:
  loguj
Zamów Newsletter:
  zamów
Katalog produktów i firm
Pokaż produkty firmy
Szukaj   
  szukaj także w opisach
Obsługa przetwórstwa mleka (34)
Bezpieczeństwo i higiena pracy (1)
Budownictwo przemysłowe (3)
Doradztwo (1)
Handel (2)
Laboratoria (2)
Maszyny i urządzenia (16)
Opakowania (9)
Oprogramowanie dla mleczarstwa (6)
Środki produkcji dla mleczarstwa
Transport - Spedycja - Logistyka (3)
Pozostałe (5)
Obsługa produkcji mleka (10)
Budownictwo inwentarskie (1)
Genetyka, inseminacja, rozród (1)
Maszyny do produkcji i do transportu pasz
Mechanizacja udoju (3)
Mlekomaty
Obrót zwierzętami hodowlanymi (1)
Oprogramowanie dla produkcji mleka (1)
Pasze i komponenty paszowe (2)
Środki higieny dla produkcji mleka (1)
Środki do produkcji pasz (nasiona, nawozy, folie) (2)
Weterynaria, środki weterynaryjne i zootechniczne (3)
Wyposażenie obór i pastwisk (1)
Firmy i spółdzielnie mleczarskie (15)
Przetwórstwo mleka i produktów mlecznych (15)

Region
 - dowolny -

 


Produkty mleczne
wszystkie
Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) (6)
Mleko zagęszczone i skondensowane Mleko zagęszczone i skondensowane (4)
Mleko w proszku Mleko w proszku (5)
Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) (23)
Desery mleczne Desery mleczne (2)
Śmietany i śmietanki Śmietany i śmietanki (9)
Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) (25)
Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne) Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne)
Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) (2)
Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne) Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne) (1)
Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych (1)
Wyroby seropodobne Wyroby seropodobne
Masła Masła (7)
Miksy tłuszczowe Miksy tłuszczowe
Kazeina Kazeina (3)
Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe (3)
Inne Inne (1)
Katalog Firm
1
C. Olsen Trading Sp. z o.o. C. Olsen Trading Sp. z o.o.

mleko odtłuszczone w proszku, mleko pełne w proszku, serwatkę w proszku, koncentraty białek mlecznych, koncentraty białek serwatkowych, proszek lodowy, masło w blokach i opakowaniach konsumenckich, odwodniony tłuszcz maślany
sery, kazeinę i kazeiniany, cukier
Laktopol-A Sp. z o.o. - Zakłady Mleczarskie w Łosicach Laktopol-A Sp. z o.o. - Zakłady Mleczarskie w Łosicach

Działalność Zakładów Mleczarskich „Laktopol-A” SP. z o.o. w branży mleczarskiej obejmuje proces produkcyjno-handlowy zaczynając od skupu mleka, wstępne jego przetwórstwo i produkcje wyrobów finalnych, masło w bloku, masło formowane 200 gr., osełka 300gr., mix formowany oraz ,masło cukiernicze, mixy smakowe, bezwodny tłuszcz mleczny, serwatka w proszku, sprzedaż wytworzonych wyrobów.

Google Street View goo.gl/N8Fpqn

MLEKOVITA Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA Spółdzielnia Mleczarska

MLEKOVITA to najcenniejsza marka produkcyjnego sektora polskiej gospodarki. Jest największą grupą mleczarską w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej (16 zakładów produkcyjnych i 30 własnych centrów dystrybucyjnych), a także największym polskim eksporterem produktów mleczarskich (posiada uprawnienia na eksport do 144 krajów świata). Wytwarza szeroki asortyment ponad 700 najwyższej jakości markowych produktów. Posiada Zintegrowany System Zarządzania Jakością (FSSC 22000, ISO 9001, ISO 14001).

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Limanowa Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Limanowa

Spółdzielnia Mleczarska w Limanowej położona jest w rejonie Beskidu Wyspowego. Specjalizuje się w produkcji serów dojrzewających typu holenderskiego oraz twarogów. Surowiec do produkcji wyrobów pozyskiwany jest od krów wypasanych na pastwiskach górskich. Ten atut ekologiczny jest podstawą do produkcji artykułów o wyjątkowych cecha zdrowotnych smakowych takich jak: Mleko spożywcze świeże; Twaróg tłusty, pełnotłusty, chudy; Sery dojrzewające Gouda, Edamski, Łososiński, Salami; Śmietana; Kefir; Masło.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Myszków Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Myszków

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Myszkowie przerabia ok. 30 mln litrów mleka rocznie. Ponad 85% mleka kierowane jest na produkcję serów dojrzewających. Pozostałe produkty to napoje mleczne (mleko spożywcze, śmietankę kremową oraz kefir naturalny, pakowane w butelki typu PET). Ponadto spółdzielnia wytwarza koncentrat serwatki słodkiej.

OKręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Jasienicy Rosielnej OKręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Jasienicy Rosielnej

Spółdzielnia produkuje ponad 40 asortymentów różnego rodzaju wyrobów mlecznych wg własnych receptur jako produkty regionalne bez konserwantów i w opakowaniach ekologicznych. Produkcja odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych a wysoką jakość produkowanych wyrobów gwarantuje doświadczona załoga oraz wprowadzony i certyfikowany system HACCP. Wyroby Spółdzielni cieszą się dużym uznaniem konsumentów, o czym świadczą przyznane nagrody i wyróżnienia.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łobżenicy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łobżenicy

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łobżenicy w swojej ofercie posiada jogurty smakowe i naturalny, śmietanę i śmietanki, mleko spożywcze oraz  Sery twarogowe niedojrzewające   w asortymencie: twaróg chudy, twaróg półtłusty, twaróg tłusty i twaróg śmietankowy  w różnej formie pakowane. Twarogi te produkowane są tradycyjną metodą na zakwasie, dzięki wyjątkowym walorom smakowym cieszą się coraz większym uznaniem wśród konsumentów co potwierdzają liczne nagrody.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Ozorkowie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Ozorkowie

Przedmiotem działalności Spółdzielni jest prowadzenie działań w zakresie skupu mleka, jego przetwórstwa oraz zbytu gotowych produktów. Spółdzielnia jest producentem szerokiego asortymentu zdrowych i smacznych artykułów mleczarskich, takich jak: mleko spożywcze, śmietana i śmietanka, sery twarogowe, żółte, napoje mleczne fermentowane, serki smakowe i masło. Produkowane wyroby cieszą się dużym uznaniem dzięki wysokiej jakości, o której świadczą otrzymane nagrody oraz certyfikaty.

OSM Czarnków OSM Czarnków

OSM Czarnków należy do czołowych producentów artykułów mleczarskich w Polsce posiadających najnowszy park maszynowy oraz 100% kapitału polskiego. Spółdzielnia skupuje i przetwarza mleko pochodzące z ponad 700 gospodarstw wyposażonych w nowoczesne urządzenia do udoju i schładzania mleka a bezpośredni odbiór specjalistycznymi cysternami pozwala na pozyskanie surowca najwyższej jakości. Spółdzielnia skupuje i przetwarza rocznie ponad 60 milionów litrów mleka.

Spółdzielnia Dostawców Mleka w Wieluniu Spółdzielnia Dostawców Mleka w Wieluniu

Spółdzielnia Dostawców Mleka w Wieluniu to jeden z największych zakładów przetwórczych w województwie łódzkim. Nowoczesne technologie i urządzenia oraz bardzo dobry surowiec zapewniają produkcję wyrobów najwyższej jakości. Firma oferuje szeroką gamę artykułów mleczarskich. Flagowym produktem spółdzielni jest Twarożek kanapkowo-sernikowy Mój Ulubiony. Celem Spółdzielni jest utrzymanie bardzo wysokiego poziomu jakości, dynamiczny rozwój produkcji oraz uznanie konsumentów.

 

Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu

Zakład wyposażony jest w nowoczesne linie do produkcji mleka zagęszczonego niesłodzonego i słodzonego w opakowaniach kartonowych i puszkach, mleka zagęszczonego niesłodzonego light, mleka smakowego w tubach, śmietanek UHT, mleka UHT, masła, mleka w proszku odtłuszczonego granulowanego oraz całej gamy wyrobów świeżych. Nowoczesne linie do aseptycznego konfekcjonowania produktów, pozwalają na zastosowanie opakowań kartonowych o zróżnicowanej gramaturze oraz opakowań kartonowych w formie wielopaków.

 

Średzka Spółdzielnia Mleczarska JANA Średzka Spółdzielnia Mleczarska JANA

Mleczarnia JANA należy do czołowych producentów artykułów nabiałowych w kraju, umiejętnie łączy elementy nowoczesnej technologii, zastosowanie maszyn i urządzeń najnowszych generacji z zachowaniem tradycyjnych sposobów wytwarzania tych produktów, które klienci już od wielu lat znają i akceptują. W zakładzie obowiązują i są ściśle przestrzegane zasady dobrej praktyki produkcyjnej (GMP) i higienicznej (GHP) oraz stosowany jest system zabezpieczenia jakości zdrowotnej HACCP.

TARGET Polska Sp. z o.o. Sp. K. TARGET Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Mleko w proszku, serwatka w proszku, masło w blokach oraz pełna gama płynnych surowców mleczarskich przeznaczonych do dalszego przerobu

TOP-TOMYŚL Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska TOP-TOMYŚL Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Nowym Tomyślu jest nowoczesnym zakładem, oferującym szeroką gamę przetworów z mleka, jednak kluczowym produktem znanym w Polsce i Europie jest Wielkopolski Ser Smażony. Produkt wytwarzany zgodnie z tradycyjną recepturą zgłoszony został do UE o rejestrację Chronionego Oznaczenia Geograficznego. Produkcja oparta na tradycyjnych recepturach i wieloletnim doświadczeniu, odbywa się na nowoczesnych urządzeniach, monitorujących każdy etap produkcji i magazynowania.

Zorina Sp. z o.o. Zorina Sp. z o.o.

Spółdzielnia Mleczarska Zorina jest zakładem spełniającym wszystkie wymogi sanitarne obowiązujące w Unii Europejskiej. Wysoką jakość produktów potwierdza wdrożony system HACCP, który umożliwia monitorowanie wszystkich etapów od momentu pozyskania mleka poprzez procesy produkcyjne aż do magazynowania gotowego wyrobu w odpowiednio niskich temperaturach. Wyroby nasze nie zawierają konserwantów i żadnych substancji dodatkowych. Są produktami naturalnymi z mleka o najwyższej jakości.

1
Strona główna   |   Mapa serwisu   |   Regulamin   |   Informacja o cookies   |   Reklama   |   Kontakt   |   Dodaj firmę Dodaj firmę   |   Katalog firm   |   Ceny mleka   |   Aktualności   |   Mięso
Copyright © 2001-2017 Horyzont. All rights reserved created by netMonster.pl