Szukaj:
   szukaj
Logowanie:
  loguj
Zamów Newsletter:
  zamów
Katalog produktów i firm
Pokaż produkty firmy
Szukaj   
  szukaj także w opisach
Obsługa przetwórstwa mleka (19)
Bezpieczeństwo i higiena pracy
Budownictwo przemysłowe (1)
Doradztwo
Handel (2)
Laboratoria
Maszyny i urządzenia (9)
Opakowania (7)
Oprogramowanie dla mleczarstwa (4)
Środki produkcji dla mleczarstwa
Transport - Spedycja - Logistyka (1)
Pozostałe (2)
Obsługa produkcji mleka (4)
Budownictwo inwentarskie (1)
Genetyka, inseminacja, rozród
Maszyny do produkcji i do transportu pasz
Mechanizacja udoju (1)
Mlekomaty
Obrót zwierzętami hodowlanymi (1)
Oprogramowanie dla produkcji mleka
Pasze i komponenty paszowe (2)
Środki higieny dla produkcji mleka
Środki do produkcji pasz (nasiona, nawozy, folie) (1)
Weterynaria, środki weterynaryjne i zootechniczne (1)
Wyposażenie obór i pastwisk
Firmy i spółdzielnie mleczarskie (14)
Przetwórstwo mleka i produktów mlecznych (14)

Region
 - dowolny -

 


Produkty mleczne
wszystkie
Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) (5)
Mleko zagęszczone i skondensowane Mleko zagęszczone i skondensowane (3)
Mleko w proszku Mleko w proszku (3)
Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) (18)
Desery mleczne Desery mleczne (2)
Śmietany i śmietanki Śmietany i śmietanki (5)
Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) (17)
Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne) Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne)
Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) (1)
Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne) Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne)
Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych (1)
Wyroby seropodobne Wyroby seropodobne
Masła Masła (4)
Miksy tłuszczowe Miksy tłuszczowe
Kazeina Kazeina (3)
Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe (2)
Inne Inne
Katalog Firm
1
C. Olsen Trading Sp. z o.o. C. Olsen Trading Sp. z o.o.

mleko odtłuszczone w proszku, mleko pełne w proszku, serwatkę w proszku, koncentraty białek mlecznych, koncentraty białek serwatkowych, proszek lodowy, masło w blokach i opakowaniach konsumenckich, odwodniony tłuszcz maślany
sery, kazeinę i kazeiniany, cukier
Foodcom SA Foodcom SA

Głównym celem spółki jest zagwarantowanie partnerom w biznesie, zakupującym lub sprzedającym, jawnego przebiegu transakcji w przejrzysty i uczciwy sposób. Foodcom S.A. jako pierwsza firma handlowa w kraju, zdecydowała się na publikację cen produktów mleczarskich, po jakich dokonuje transakcji. W biznesie liczy się wiedza: o rynku, o produktach, o nowych regulacjach, a my dzielimy się swoją wiedzą o handlu w przemyśle spożywczym ze wszystkimi naszymi partnerami, tak by pomóc im się rozwijać.

LAKTOPOL PPHU sp. z o.o. Suwałki LAKTOPOL PPHU sp. z o.o. Suwałki

Zakład Produkcyjny Laktopol to producent proszków mlecznych działający od 1989 roku. Zaopatruje odbiorców z rynków Polski, Europy, Ameryki, Afryki i Azji. Dysponuje jedną z największych i najnowocześniejszych proszkowni w Europie Wschodniej, która jest w stanie wyprodukować ponad 160 ton proszków mlecznych na dobę. W swojej ofercie posiada: mleko w proszku odtłuszczone, preparaty mleczno i serwatkowo-tłuszczowe, serwatkę w proszku, mieszanki mleczne na życzenie klienta.

LAKTOPOL-A ZM sp. z o.o. Łosice LAKTOPOL-A ZM sp. z o.o. Łosice

Podstawową działalnością spółki jest produkcja maseł oraz miksów tłuszczowych.  Działalność spółki obejmuje sprzedaż na rynku krajowym jak i zagranicznym. Mleczarnia dodatkowo zajmuje się produkcją serwatki w proszku oraz jej usługowym suszeniem.  Zakłady Mleczarskie Laktopol-A są częścią Grupy Kapitałowej Laktopol-Polindus.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Limanowa Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Limanowa

Spółdzielnia Mleczarska w Limanowej położona jest w rejonie Beskidu Wyspowego. Specjalizuje się w produkcji serów dojrzewających typu holenderskiego oraz twarogów. Surowiec do produkcji wyrobów pozyskiwany jest od krów wypasanych na pastwiskach górskich. Ten atut ekologiczny jest podstawą do produkcji artykułów o wyjątkowych cecha zdrowotnych smakowych takich jak: Mleko spożywcze świeże; Twaróg tłusty, pełnotłusty, chudy; Sery dojrzewające Gouda, Edamski, Łososiński, Salami; Śmietana; Kefir; Masło.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim

OSM w Grodzisku Maz. istnieje od 1944r. Jest znanym i uznanym producentem artykułów nabiałowych. Od 1993 specjalizuje się w produkcji serów mozzarella, systematycznie poszerzając gamę asortymentową tych serów, a także napojów fermentowanych, twarogów, śmietan i mleka. W 2012 r. jako pierwsza Spółdzielnia w kraju, rozpoczęła produkcję śmietany 18% w praktycznym, szklanym słoiczku. Wysoką jakość wyrobów potwierdzają liczne nagrody m.in. „Za Najwyższą Jakość” i puchar „Polskiego Producenta Żywności”.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Ozorkowie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Ozorkowie

Przedmiotem działalności Spółdzielni jest prowadzenie działań w zakresie skupu mleka, jego przetwórstwa oraz zbytu gotowych produktów. Spółdzielnia jest producentem szerokiego asortymentu zdrowych i smacznych artykułów mleczarskich, takich jak: mleko spożywcze, śmietana i śmietanka, sery twarogowe, żółte, napoje mleczne fermentowane, serki smakowe i masło. Produkowane wyroby cieszą się dużym uznaniem dzięki wysokiej jakości, o której świadczą otrzymane nagrody oraz certyfikaty.

OSM Czarnków OSM Czarnków

OSM Czarnków należy do czołowych producentów artykułów mleczarskich w Polsce posiadających najnowszy park maszynowy oraz 100% kapitału polskiego. Spółdzielnia skupuje i przetwarza mleko pochodzące z ponad 700 gospodarstw wyposażonych w nowoczesne urządzenia do udoju i schładzania mleka a bezpośredni odbiór specjalistycznymi cysternami pozwala na pozyskanie surowca najwyższej jakości. Spółdzielnia skupuje i przetwarza rocznie ponad 60 milionów litrów mleka.

POLINDUS - ZP w Gąsewie POLINDUS - ZP w Gąsewie

Polindus Sp. z o.o. w Gąsewie prowadzi skup mleka od rolników na terenie województw: mazowieckiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego, łódzkiego. Współpracującym z nami producentom oferujemy sprzedaż środków do produkcji rolnej. Jesteśmy producentem mleka przerzutowego pełnego i odtłuszczonego oraz śmietanki przerobowej.

POLINDUS sp. z o.o. POLINDUS sp. z o.o.

Polindus Sp. z o.o. jest firmą handlową, działającą od 1989 na rynkach Europy, Azji, Ameryki Południowej, Ameryki Środkowej oraz Afryki. Mając zaplecze produkcyjne w zakładach  należących do grupy firm Polindus – Laktopol, prowadzi sprzedaż zarówno produktów proszkowych; OMP, FFMP, serwatka w proszku, preparat do lodów jak również masła, mixy maślane, produkty tłuszczowe do cukiernictwa oraz śmietanę przerzutową, kupuje natomiast koncentrat mleka odtłuszczonego oraz mleko przerzutowe.

Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu

Zakład wyposażony jest w nowoczesne linie do produkcji mleka zagęszczonego niesłodzonego i słodzonego w opakowaniach kartonowych i puszkach, mleka zagęszczonego niesłodzonego light, mleka smakowego w tubach, śmietanek UHT, mleka UHT, masła, mleka w proszku odtłuszczonego granulowanego oraz całej gamy wyrobów świeżych. Nowoczesne linie do aseptycznego konfekcjonowania produktów, pozwalają na zastosowanie opakowań kartonowych o zróżnicowanej gramaturze oraz opakowań kartonowych w formie wielopaków.

 

Średzka Spółdzielnia Mleczarska JANA Średzka Spółdzielnia Mleczarska JANA

Mleczarnia JANA należy do czołowych producentów artykułów nabiałowych w kraju, umiejętnie łączy elementy nowoczesnej technologii, zastosowanie maszyn i urządzeń najnowszych generacji z zachowaniem tradycyjnych sposobów wytwarzania tych produktów, które klienci już od wielu lat znają i akceptują. W zakładzie obowiązują i są ściśle przestrzegane zasady dobrej praktyki produkcyjnej (GMP) i higienicznej (GHP) oraz stosowany jest system zabezpieczenia jakości zdrowotnej HACCP.

TOP-TOMYŚL Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska TOP-TOMYŚL Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Nowym Tomyślu jest nowoczesnym zakładem, oferującym szeroką gamę przetworów z mleka, jednak kluczowym produktem znanym w Polsce i Europie jest Wielkopolski Ser Smażony. Produkt wytwarzany zgodnie z tradycyjną recepturą zgłoszony został do UE o rejestrację Chronionego Oznaczenia Geograficznego. Produkcja oparta na tradycyjnych recepturach i wieloletnim doświadczeniu, odbywa się na nowoczesnych urządzeniach, monitorujących każdy etap produkcji i magazynowania.

Zorina Sp. z o.o. Zorina Sp. z o.o.

Spółdzielnia Mleczarska Zorina jest zakładem spełniającym wszystkie wymogi sanitarne obowiązujące w Unii Europejskiej. Wysoką jakość produktów potwierdza wdrożony system HACCP, który umożliwia monitorowanie wszystkich etapów od momentu pozyskania mleka poprzez procesy produkcyjne aż do magazynowania gotowego wyrobu w odpowiednio niskich temperaturach. Wyroby nasze nie zawierają konserwantów i żadnych substancji dodatkowych. Są produktami naturalnymi z mleka o najwyższej jakości.

1
Strona główna   |   Mapa serwisu   |   Regulamin   |   Informacja o cookies   |   Reklama   |   Kontakt   |   Dodaj firmę Dodaj firmę   |   Katalog firm   |   Aktualności   |   Mięso
Copyright © 2001-2019 Horyzont. All rights reserved created by netMonster.pl