Współpraca z Mleczarstwo.com

OFERTA SPECJALNA jest ważna do 29.01.2021 roku.
Szczegółowe informacje znajdują się na formularzu w pdf (pobierz).
Zapraszamy do współpracy.

-

OFERTA STANDARDOWA

Mleczarstwo.com – pierwszy w Polsce portal dla branży ma już dwie dekady. Przez ten czas przeszedł wiele zmian, dostosowując się do postępującej cyfryzacji.

Od sierpnia 2020 r. Mleczarstwo.com ma całkowicie zmienioną odsłonę. Dopasowując portal do dzisiejszych standardów wytyczyliśmy zupełnie nowatorski cel. Obecnie platforma Mleczarstwo.com oparta jest o system informacji geograficznej (GIS). W usystematyzowany sposób skupia całą branżę mleczarską w jednym miejscu. 

Dodatkowo, w dzisiejszej trudnej dla przedsiębiorców rzeczywistości, w której spotkania biznesowe są ograniczone, stanowi wartościową opcję dla zaznaczenia swojej obecności oraz prezentacji produktów i usług firmy.

Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami nowej odsłony Mleczarstwo.com oraz do współpracy z nami na poniżej przedstawionych zasadach:

Jeżeli reprezentujesz firmę dostarczającą technologie, maszyny i urządzenia, opakowania, dodatki do żywości, usługi dla mleczarstwa itp., oferujemy:

BANER REKLAMOWY | cena 1000 zł netto / miesiąc

  • baner reklamowy o wymiarach 750x100px - wyświetlany na stronie głównej.

PREZENTACJA FIRMY | cena: 990 zł netto / rok

  • prezentacja firmy na mapie, w wykazie oraz na indywidualnej stronie,
  • publikacja nadsyłanych informacji o produktach, usługach, osobach, wydarzeniach oraz rozsyłanie ich w comiesięcznym newsletterze do firm i spółdzielni mleczarskich.

Jeżeli reprezentujesz zakład mleczarski, oferujemy wyróżnienie Twojej firmy na indywidalnych warunkach – w celu rozpoczęcia współpracy prosimy o kontakt.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

  • tel. 508 590 206
  • e-mail: redakcja@horyzont.biz

 

Zapraszamy również do współpracy z pozostałymi naszymi platformami: