ACO Koncentracja na bezpieczeństwie żywności Artykuły firmy Kontakt do firmy

13.08.2021

Zastosowanie wadliwego systemu odwodnień, może znacząco wpłynąć na jakość produkowanej  żywności. Systemy ACO niczego nie pozostawiają przypadkowi, efektywnie usuwając wszelkie niepożądane elementy mogące zagrozić higienie produkcji. Nasze rozwiązania są tak zaprojektowane, aby skutecznie i bezpiecznie odprowadzać zużytą w procesach wodę z powierzchni przemysłowych, oraz minimalizować rozwój groźnych bakterii wewnątrz systemów kanalizacyjnych.

Nasze certyfikowane produkty spełniają wymagania najwyższych standardów obowiązujących w branży spożywczej, są w pełni zgodne z HACCP i EHEDG, PN-EN1253 i PN-EN1433. Wprowadzamy także proste i skuteczne techniki czyszczenia, dostarczając instrukcje i zalecenia opracowywane wspólnie z Diversey i Ecolab, dwoma liderami w dziedzinie przemysłowego utrzymania czystości i higieny.

Duża liczba zagrożeń związanych z procesem produkcji żywności oznacza, że możesz sobie pozwolić tylko na najlepsze rozwiązania. Polegając na naszym 60-letnim doświadczeniu, twój zakład produkcyjny może sprostać wszelkim wymaganiom higienicznym we wszystkich obszarach produkcji i przetwarzania artykułów spożywczych.

W celu poznania szczegółowej oferty zapraszamy do kontaktu.

Źródło i fot.: ACO