EcoBox - Komory chłodnicze Artykuły firmy Kontakt do firmy

16.08.2021

Chcesz bezpiecznie i zgodnie z obowiązującymi normami przechowywać towary i produkty? Planujesz postawić w zakładzie profesjonalny kontener chłodniczy z opcją regulacji temperatury? Sprawdź naszą ofertę – przygotowaliśmy dla Ciebie wysokiej klasy komory chłodnicze EcoBox.

Nowoczesne kontenery chłodnicze

W Dawsongroup przygotowaliśmy dla Ciebie nowoczesne komory chłodnicze, dzięki którym możesz przechowywać swoje produkty w kontrolowanej temperaturze od -30˚C do + 30˚C. Nasze urządzenia spełniają wszystkie rygorystyczne wymogi weterynaryjne i sanitarne władz polskich i Unii Europejskiej. Oferujemy kontenery chłodnicze, które mają znak CE i są zgodne z normami HACCP, BRC i GMP – są bezpieczne dla produktu, użytkownika oraz środowiska. Ecobox to nowoczesne przenośne komory chłodnicze – magazyny, które mogą pomieścić od 10 do 27 palet.

Oferujemy naszym klientom wynajem komór na preferencyjnych warunkach. Produkty EcoBox udostępniamy w opcji wynajmu krótkoterminowego – minimum na 3 miesiące oraz długoterminowego – na kilka lat. Nasze komory reprezentują doskonałą jakość, a dzięki regularnej konserwacji spełniają potrzeby klientów w długim okresie czasu. Jeśli chcesz zainwestować środki w zakup urządzenia, pomożemy wybrać najlepszą maszynę dla Twojej firmy. Możesz skorzystać również z opcji leasingu.

Źródło i fot.: Dawsongroup