FlexLink uruchamia rozszerzony program partnerski Artykuły firmy Kontakt do firmy

17.11.2021

Firma FlexLink, lider branży w zakresie zautomatyzowanych rozwiązań przepływu produkcji, przedstawił nowy program partnerski o nazwie FlexLink Connects. Ta strategiczna inicjatywa jest specjalnie zaprojektowana dla konstruktorów systemów i integratorów z całego świata. Autoryzowani partnerzy firmy FlexLink mogą polegać na rozwiązaniach opartych na oryginalnych komponentach przenośników i szybko dostarczanych systemach przenośników. FlexLink umożliwia im dostarczanie rozwiązań „pod klucz”, od małych instalacji po pełne obiekty ze sprawdzonym i znormalizowanym sprzętem. Uzupełnieniem programu są oferty serwisowe, szkoleniowe i wsparcia.

FlexLink Connects zapewnia znaczące korzyści w zakresie sprzedaży, marketingu i usług dla połączonych firm. Wzmocni również społeczność FlexLink, dzieląc się najlepszymi praktykami i łącząc się na całym świecie. Wybrani Autoryzowani Partnerzy są już reprezentowani ze swoim profilem firmy i projektami na nowej mikrowitrynie. W większości przypadków obecni autoryzowani partnerzy mają długotrwałą i udaną współpracę z firmą FlexLink. Bardzo często są to lokalni lub segmentowi specjaliści od automatyzacji, obsługi produktów i integracji systemów. Partnerstwo opiera się na szeregu kryteriów, w tym znajomości produktu i domeny, długotrwałych relacji i współpracy opartej na zaufaniu. Partnerzy firmy FlexLink muszą wyznawać tę samą filozofię biznesową i mieć wspólny interes we wspólnym planowaniu i rozwoju firmy.

- Otwartość i współpraca należą do kultury korporacyjnej FlexLink. Sukces firmy opiera się na modelu biznesowym z globalną siecią partnerów, którzy wspólnie angażują się w tworzenie wartości dla swoich klientów końcowych. Oprócz wszystkich korzyści płynących z bliskiej współpracy z firmą FlexLink, członkowie naszego Programu Partnerskiego uzyskują dostęp do ekscytującej społeczności podobnie myślących dostawców rozwiązań, którzy pomagają właścicielom marek znaleźć najlepsze rozwiązania w zakresie przepływu produkcji. Globalnie widzimy potrzebę połączenia sił, a wejście do naszego ekosystemu to sytuacja, w której wszyscy wygrywają. Razem możemy zagwarantować wydajność produkcyjną naszych klientów – i sukces naszych firm – dzięki cennej ofercie rozwiązań i usług oraz silnej sieci partnerów. - Andrea Sambuy, lider programu partnerskiego w firmie FlexLink

Źródło i fot.: FlexLink