Hochland Naturalnie, że pyszny oraz Hochland Kanapkowy czekoladowy - Perłami Rynku FMCG 2021 Artykuły firmy Kontakt do firmy

09.09.2021

Sery z oferty Hochland zostały docenione przez jurorów i zdobyły w kategorii Produkty kanapkowe Perłę Rynku FMCG 2021:

  • Hochland Naturalnie, że pyszny – złoto – I miejsce
  • Hochland Kanapkowy czekoladowy  – srebro – II miejsce

Hochland istnieje na polskim rynku od początku lat 90-tych. W Polsce działają dwa zakłady – w Kaźmierzu i Węgrowie, a także biuro w Poznaniu. Hochland, Almette, Valbon, SimplyV to wiodące na rynku marki, pod którymi kryje się cała gama produktów, dostępna także dla rynku HoReCa. Przy jednoczesnym dbaniu o wzrost poziomu dystrybucji numerycznej i ważonej, w swoich analizach długofalowych firma odnotowuje wzrost udziałów w rynku serów. Swoją pozycję w Polsce Hochland zdobył i ugruntował dzięki umiejętnej strategii marketingowej i dystrybucyjnej, która trwa do dziś. Nadrzędnym planem Hochland Polska jest dalsze zdobywanie zaufania konsumentów i handlu skutkujące czołowymi miejscami w strategicznych segmentach rynku serów.

Hochland regularnie wprowadza nowości rynkowe, także w tym roku na rynku pojawiło się już kilka nowych produktów. Pierwszy z nich to wyjątkowy ser żółty w plastrach – Hochland Sielski, który wyróżnia się nie tylko smakiem, ale także pochodzeniem sera i mleka oraz nowym, innowacyjnym opakowaniem. Hochland Sielski ma opakowanie z rzepem, które jest opatentowane dla Hochland Polska. Kolejna tegoroczna nowość to nagrodzony Perłą Rynku czekoladowy wariant serka Hochland Kanapkowy. Następna nowość to produkty wegańskie pod marką SimplyV.

- Perły Rynku FMCG 2021 dla produktów z naszej oferty odbieramy jako duże wyróżnienie, tym bardziej, że to pierwsza nagroda dla naszej tegorocznej nowości rynkowej kremowego serka twarogowego Hochland Kanapkowy czekoladowy! Jesteśmy przekonani, że nasze produkty skradną serca wielu konsumentów i będą cieszyły ich podniebienia swoim smakiem. Świadczą o tym także uzyskane wyróżnienia, za które bardzo dziękujemy! – podsumowuje Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Badanie Perły Rynku to prestiżowy, ogólnopolski, niezależny plebiscyt branżowy, w którym fachowcy z handlu wskazują najbardziej udane nowości spożywcze, kosmetyczne i chemii gospodarczej.

Celem projektu Perły Rynku jest nagrodzenie najlepszych nowości produktowych w najważniejszych kategoriach. Laureaci badania wyłaniani są przez Jury składające się z przedstawicieli najbardziej liczących się na rynku sieci handlowych, stacji paliw, drogerii, aptek oraz hurtowni. Zadaniem jurorów jest przetestowanie zgłoszonych do badania produktów i ocena ich potencjału rynkowego. Organizatorem badania jest Wydawnictwo Gospodarcze, a Partnerem Honorowym projektu Perły Rynku jest Business Centre Club.

Źródło i fot.: materiały prasowe Hochland