Jogurty naturalne OSM Piątnica z intensywnym wsparciem reklamowym Artykuły firmy Kontakt do firmy

25.05.2022

N Znane i cenione przez konsumentów Jogurty naturalne OSM Piątnica wspierane będą szerokozasięgową kampanią reklamową. Rozpocznie się ona 5 maja, obejmując: emisje spotów reklamowych w największych stacjach telewizyjnych, działania promocyjne w kanałach digital, VOD, social media oraz w gazetkach promocyjnych. Nowe spoty oraz cała kampania podkreślają najważniejsze cechy produktu: prosty skład, aksamitną konsystencję oraz naturalnie pyszny smak. 

Jogurty naturalne w nowej odsłonie – nowoczesne opakowanie, jeszcze gęstsza konsystencja

Jogurty naturalne OSM Piątnica dostępne są obecnie w nowych opakowaniach z przejrzystą i czytelną grafiką, która wyraźnie komunikuje wyjątkowe cechy produktu oraz wartości wpisane w tożsamość marki – prosty i naturalny skład, lokalne pochodzenie oraz autentyczność. Wraz ze zmianą opakowań Jogurty naturalne z Piątnicy zyskały jeszcze gęstszą, bardziej aksamitną konsystencję. Dodatkowo powiększeniu uległa gramatura Jogurtu naturalnego 170 g, który teraz dostępny w kubeczku o pojemności 180 g. 

Jogurt naturalny, TAKI W SAM RAZ  – z Piątnicy, no bo skąd

Jogurt naturalny z Piątnicy posiada niezmienny od momentu wprowadzenia prosty skład – zawiera jedynie mleko i żywe kultury bakterii jogurtowych. Wyróżnia się on także kremową konsystencją i wyjątkowo delikatnym smakiem. To doskonały produkt dla osób w każdym wieku, dbających o zdrową i dobrze zbilansowaną dietę. Jogurt naturalny dostarcza pełnowartościowego białka, a także wapnia – zawiera aż 140 mg wapnia na 100 g produktu. To pyszna i zdrowa przekąska na każdą porę dnia. Smakuje wyśmienicie bez żadnych dodatków, jedzony bezpośrednio z kubeczka, jak również z granolą,  owocami, płatkami zbożowymi, otrębami czy musli. Idealnie sprawdza się do przygotowania lekkich deserów, sałatek oraz sosów.

Sukces na półce – to naturalne

Jogurty naturalne OSM Piątnica to wyjątkowa propozycja dla konsumentów poszukujących na półce z nabiałem produktów o naturalnym składzie. Piątnica, jako najsilniejsza marka nabiałowa w Polsce gwarantuje najwyższą jakość jogurtów, zainteresowanie konsumentów oraz szybką rotację produktów na półce. Dlatego już dziś warto zadbać o ich dostępność i dobrą ekspozycję w sklepowej lodówce.

Zapraszamy do obejrzenia spotu reklamowego: https://www.youtube.com/watch?v=MnSAbx70Pmk

Źródło i fot.: materialy prasowe Piątnica OSM