Seria 3000 Trepko - Maszyny do napełniania butelek: myjki, napełniarki, kapslownice Artykuły firmy Kontakt do firmy

03.01.2022

Modułowa konstrukcja serii 3000 pozwala na to, aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby w zakresie sterylizacji, napełniania i zamykania butelek. Rozwiązanie to sprawdza się zarówno przy potrzebie niskiej jak i wysokiej wydajności oraz jeśli wymagany jest standardowy poziom higieny czy Ultra Clean.

System CIP oraz system czyszczenia wnętrza maszyny są zautomatyzowane. Uruchamiane są przy pomocy przycisku z panelu dotykowego, bez konieczności wykonania manualnej pracy przez operatora.

W celu wyeliminowania potencjalnych błędów operatorów podczas zmiany formatu, maszyna wyposażona została w inteligentne części wymienne. Nawet w największych maszynach zmiana odbywa w się w czasie krótszym niż 20 min.

Nasze rozwiązanie pozwala na zbudowanie kompletnych linii, zaspokajających  potrzeby produkcyjne, począwszy od napełnienia butelki produktem, zamknięciu jej, zapakowaniu w karton, aż do paletyzacji.

Zastosowanie:  masło orzechowe, oleje roślinne, majonezy, sosy do sałatek, ketchupy, świeże mleko, jogurty pitne, śmietany, mleko sterylizowane, ES, wody mineralne, soki owocowe, napoje energetyczne, wina, CSD.

Źródło i fot.: TREPKO