Perły Regionu 2020 dla OSM Siedlce Artykuły firmy Kontakt do firmy

19.10.2020

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Siedlcach z wielką przyjemnością informujemy, że nasze produkty zdobyły miejsca na podium w ogólnopolskim badaniu „Perły Regionu 2020”.
A dokładnie Serki homogenizowane: truskawkowy, brzoskwiniowy, straciatella oraz o smaku waniliowym zajęły I miejsce w kategorii produkty spożywcze. Zaś serek Krimi zdobył III miejsce w tej samej kategorii. Produkty te oceniało jury złożone z przedstawicieli najbardziej liczących się na rynku sieci handlowych, stacji paliw i hurtowni.Badanie „Perły Rynku” to prestiżowy, ogólnopolski, niezależny plebiscyt branżowy, w którym fachowcy z handlu wskazują najbardziej udane nowości spożywcze, kosmetyczne i chemii gospodarczej.

Parę słów o wygranych produktach. Serki homogenizowane to smak dzieciństwa wielu pokoleń, są produkowane w naszej mleczarni w niezmienny spoósb od wielu lat. To doskonała przekąska, jak również fantastyczny składnik ciast, deserów, musli, wyrobów garmażeryjnych.

Serek śmietankowy Krimi to produkt zdrowy i odżywczy. Wyśmienicie smakuje jako przekąska ze świeżym pieczywem, krakersami. Można go serwować wytrawnie lub na słodko, z warzywami i owocami. Idealnie sprawdza się również jako podstawa do sosów i farszów.

Nasze wyroby są delikatne i naturalne, bez konserwantów, o czystym składzie dzięki czemu mogą je spożywać najmłodsi smakosze. Jesteśmy bardzo dumni z naszych produktów. Nieustannie podejmujemy starania aby cechowała je najwyższa jakość i doskonały smak, dlatego nagrody takie jak te jeszcze bardziej motywują nas do dalszego rozwoju. Dziękujemy za uznanie i zaufanie.

Źródło i fot.: Siedlce OSM