Protektory tekturowe z nadrukiem - poznaj moc naszych produktów Artykuły firmy Kontakt do firmy

14.02.2023

Nowa szansa to Protektory tekturowe z nadrukiem. Na protektorach można umieścić nadruk ( do 3 kolorów). Towar zabezpieczony Protektorami z Państwa logiem, telefonem czy stroną www, to kolejna szansa na zwiększenie Państwa rozpoznawalności i nowych klientów. Wiele firm już z tego korzysta , dajemy Państwu szansę na włączenie się do tego grona.

Produkowane w naszym zakładzie protektory z nadrukiem wykonujemy on-line bezpośrednio na linii produkcyjnej bez zbędnego tracenia czasu i jak zawsze w najwyższej jakości. Nadruk realizujemy na maszynie drukarskiej zintegrowanej z linią produkcyjną.

Mamy też rozwiązanie które bardzo podoba się służbom BHP. “Safe Corner “ – protektor w żółto – czarne pasy ostrzegawcze (wzór przemysłowy zarejestrowany w Urzędzie Patentowym do wyłącznego naszego użycia na terenie Unii Europejskiej).

O korzyściach jakie płyną z zastosowania nadruków własnego logo lub ostrzegawczych Protektorów (safe corner) można pisać wiele ale najlepiej przekonać się o tym samemu. Co oczywiście Państwu polecamy i zapraszamy do zainteresowania się nadrukiem na protektorach.

Źródło i fot.: Gatra