Serek wiejski wysokobiałkowy – więcej białka, ten sam wyśmienity smak Artykuły firmy Kontakt do firmy

07.04.2021

OSM Piątnica to pierwszy producent w Polsce, który wprowadził na rynek serki wiejskie. Stały się one znakiem rozpoznawczym Spółdzielni, a Piątnica jest obecnie liderem tej kategorii w Polsce. Klasyczny Serek Wiejski z Piątnicy to delikatne ziarna twarożku zanurzone w słodkiej śmietance. Obecnie, oprócz podstawowej wersji, dostępny jest także Serek Wiejski wysokobiałkowy. Najnowsza kampania reklamowa OSM Piątnica, startująca od 6 kwietnia, podkreśla benefity tych produktów. Wersja wysokobiałkowa polecana jest zwłaszcza dla osób aktywnych, uprawiający różne sporty.

Serki Wiejskie z Piątnicy – dla każdego!

Promowane w obecnej kampanii produkty wywodzą się z tradycyjnego, cieszącego się ogromną popularnością serka wiejskiego. Zachowują wszystkie jego najważniejsze cechy – tradycyjną recepturę Piątnicy opartą o najwyższej jakości surowiec oraz wyjątkowo pyszny smak. Wytwarzane są w unikalny sposób z najlepszego mleka od lokalnych dostawców i zawierają wyłącznie naturalne składniki. Serki Wiejskie z Piątnicy są chętnie wybierane przez konsumentów i doskonale rotują na sklepowej półce. Niezależnie od trybu życia każdy może bowiem wybrać odpowiedni dla siebie wariant Serka Wiejskiego z Piątnicy.

Serek wiejski wysokobiałkowy – więcej białka, ten sam wyśmienity smak

Serek Wiejski wysokobiałkowy to produkt funkcjonalny, zachowujący delikatny smak i jakość tradycyjnego serka wiejskiego z Piątnicy, ale z wyjątkowo wysoką zawartością białka w składzie – aż 28 g. To  produkt, który docenią zwłaszcza osoby aktywne, uprawiające sport lub będące na wysokobiałkowej diecie. Serek Wiejski wysokobiałkowy OSM Piątnica to doskonała przekąska przed i po aktywności fizycznej, pozwalająca optymalnie wykorzystać właściwości białka: budowę i regenerację mięśni.

Kampania promocyjna serków wiejskich

Serki Wiejskie z Piątnicy to znane i cenione przez konsumentów produkty, które teraz mają dodatkowe wsparcie promocyjne. Zaplanowana na 4 tygodnie, intensywna kampania obejmie telewizję, social media oraz digital. Spoty reklamowe nawiązują do wyjątkowych właściwości serków, podkreślając ich atrybuty smakowe i funkcjonalne.

Serek Wiejski wysokobiałkowy: https://www.youtube.com/watch?v=OKQ2FxyxJYc


Źródło i fot.: materiały prasowe OSM Piątnica