Seria 800 Trepko - Automatyczne maszyny do pakowania w kostki Artykuły firmy Kontakt do firmy

24.05.2023

Automatyczne maszyny pakujące Serii 800 (dawniej PMG) to nowa generacja urządzeń oferowanych przez TREPKO i przeznaczonych do formowania oraz owijania kostek. Maszyny tej serii służą do pakowania produktów pastowanych, w tym masła, tłuszczu mlecznego z dodatkiem olejów roślinnych, margaryny, twarogu, mięsa mielonego, smalcu, drożdży. Seria 800 obejmuje jedno- i dwurzędowe urządzenia pakujące kostki o masie od 10 g do 2 kg, z wydajnością nawet do 240 opakowań na minutę.

W maszyn automatycznych serii 800 wykorzystać można pełen zakres materiałów opakowaniowych stosowanych do owijania kostek.

W rozwiązaniach konstrukcyjnych automatów serii 800 zastosowano kreowane obecnie napędy i nowości w dziedzinie sterowania oraz procesu konfekcjonowania – adekwatne do wysokiego poziomu techniki i higieny pakowania. Stosowane rozwiązania gwarantują wysoką jakość i stabilność procesu poprzez poprawne ukształtowanie i zawinięcie kostek oraz niskie koszty obsługi i konserwacji. Dodatkowo istnieje możliwość integracji, zarówno istniejących automatów, jak i nowych, z automatycznymi maszynami do pakowania zbiorczego w kartony oraz układy paletyzatorów, co czyni naszą ofertę wyjątkowo kompleksową.

Zastosowanie: masło, miks masła i oleju roślinnego, tłuszcze do smarowania, smalec, mięso mielone, margaryna, drożdże, twaróg.

Źródło i fot.: TREPKO