Widespan - Komory łączone Artykuły firmy Kontakt do firmy

19.01.2021

Chcesz w szybki sposób uzyskać dużą powierzchnię magazynową do przechowywania towarów? Zależy Ci na sprawdzonych rozwiązaniach z opcją kontrolowania temperatury? Przekonaj się o jakość naszych komór łączonych Widespan.

Nowoczesne komory łączone
Polecamy produkty Widespan klientom, którzy chcą zwiększyć powierzchnię magazynową i w bezpiecznych warunkach przechowywać towary, surowce oraz półprodukty. Nasze nowoczesne komory pozwalają na intuicyjne zarządzanie temperaturą w zakresie od -30˚C do + 60˚C. By spełnić oczekiwania naszych klientów, połączyliśmy nasze magazyny chłodniczo-mroźnicze Superbox w gotowy, wydajny system modułowy. Dzięki Widespan szybko ustawimy i przygotujemy dla Ciebie magazyn chłodniczy średniej wielkości. Pracujemy z systemem modułowym, możemy więc na życzenie Klienta dowolnie dobierać ilość, wielkość i układ przenośnych komór, by stworzyć indywidualny system chłodzący.

Możliwy jest zakup lub leasing sprzętu. Zachęcamy również do wynajmu naszych urządzeń na krótki lub długi okres z płatnością miesięczną oraz opieką serwisową.

Źródło i fot.: Dawsongroup