Almette bez laktozy i Hochland, Naturalnie, że pyszny! – Złotymi Innowacjami FMCG 2020 Artykuły firmy Kontakt do firmy

28.10.2020

W ramach tegorocznej edycji konkursu Złote Innowacje FMCG - Almette bez laktozy zostało Złotą Innowacją FMCG 2020 w kategorii SMAK, a Hochland, Naturalnie, że pyszny! Złotą Innowacją FMCG 2020 w kategorii SKŁAD. Ogłoszenie wyników konkursu odbyło się w formie wirtualnej 27 października podczas Innovation Day 2020, na kanale SpożywczaTV.

„Złote Innowacje FMCG & Retail" – to Konkurs Konsumencki, który w sposób kompleksowy podchodzi do innowacyjności w sektorze FMCG i Retailu – wyróżniając Liderów Innowacyjności. Innowacyjne produkty FMCG są ocenianie w kilku kategoriach, w ramach następujących grup: Smak, Skład, Opakowanie, Odpowiedź na potrzeby, Chwile z produktem.

Almette bez laktozy zostało Złotą Innowacją FMCG 2020 w kategorii SMAK. Serki twarogowe Almette z nowej linii bez laktozy, powstają na bazie oryginalnej receptury, z wyselekcjonowanych, naturalnych składników i polskiego mleka. To zapewnia im gwarancję najwyższej jakości oraz przyjemność smaku.

Hochland, Naturalnie, że pyszny! został Złotą Innowacją FMCG 2020 w kategorii SKŁAD. Ta nowa linia produktów wprowadzona w tym roku na rynek to pierwszy w kategorii serów topionych produkt, który zawiera 100% naturalnych składników. W swoim składzie nie posiada żadnych emulgatorów, barwników, ani konserwantów. Opakowanie jest unikalne w całej kategorii. Ma okrągły kształt i wyróżnia naturalną teksturą oraz nowoczesną grafiką.

Konkurs Złote Innowacje wyłania produkty i usługi w dwóch obszarach: FMCG i Retail. W tym roku do konkursu zostało zgłoszonych 168 innowacyjnych produktów FMCG oraz  55 nowoczesnych rozwiązań Retail. Na produkty FMCG poprzez platformę przygotowaną przez Territory Influence głosowali konsumenci. Wyłonili oni zwycięzców w 27 kategoriach.

---

Hochland działa na polskim rynku od ponad 25 lat, do portfela marek należą najpopularniejsze sery: Hochland, Almette, Valbon. Produkuje w Polsce w dwóch fabrykach: w Kaźmierzu i Węgrowie.

Źródło i fot.: Hochland