Almette Serek Wiejski - nowość od Hochland Artykuły firmy Kontakt do firmy

05.09.2022

W czym tkwi tajemnica smaku i lekkości serków Almette? W ich naturalnym składzie, puszystych konsystencjach i najwyższej jakości składnikach. Podczas gdy serki zachwycają podniebienia nawet największych smakoszy i królują na naszych stołach, marka nie ustaje w przygotowaniach nowości. Tym razem dostajemy przepis na przyjemność smaku, jakiej w… serkach wiejskich jeszcze nie było. Tak właśnie – od teraz Almette to także linia serków wiejskich. Trzy unikalne warianty: z delikatnym serem ricotta, z twarożkiem kremowym oraz z naturalnym skyrem zapewniają odmienne doznania. To inny wymiar przyjemności dla każdego.

Serek wiejski to dla wielu z nas niezbędny element śniadania lub sprawdzone, szybkie, pożywne i wygodne, rozwiązanie na drugie śniadanie, przekąskę w ciągu dnia, a nawet kolację. Marka Almette jako ekspert od naturalnych i lekkich serków twarogowych, poszerza swoją ofertę właśnie o serek wiejski. Trzy unikalne, niespotykane do tej pory na rynku warianty smakowe, zaspokoją wymagania największych smakoszy.

Klasyka w nowoczesnej odsłonie. A nawet trzech…

Raz, dwa, trzy – który serek wiejski Almette wybierasz Ty? Zwłaszcza, że przy podejmowaniu decyzji możesz kierować się nie tylko smakiem, ale i konsystencją. 

Do wyboru są aż trzy różne smaki, bo kształtne ziarenka serka wiejskiego Almette zanurzone są w trzech różnych „śmietankach”: z dodatkiem sera ricotta o charakterystycznej słodkawej nucie, z dodatkiem jedynego w swoim rodzaju śmietankowego serka Almette lub z dodatkiem lekko kwaśnego naturalnego jogurtu typu islandzkiego skyr, który ma wysoką zawartość białka i 0% tłuszczu.

Serki wiejskie Almette mają trzy różne konsystencje – wersja z delikatną ricottą jest najmniej gęsta z trzech wariantów, serek ze skyrem cechuje gęstość średnia, a ten z twarożkiem kremowym najbardziej gęsty i kremowy. Po czym to poznać? Stopień gęstości oznaczony jest za pomocą skali na wieczku serka.

A jak zapamiętać swojego faworyta? W tym może pomóc kolorystyka, ponieważ każdy z trzech serków ma „swój” kolor – niebieski to wariant z twarożkiem kremowym, czerwony z delikatną ricottą, a zielony z naturalnym skyrem. Pomysłowe i wygodne, prawda?  

Naturalny, jak na serek wiejski przystało. Lekki, jak każdy serek Almette. Nowoczesny, jak żaden inny. Serek wiejski Almette to idealna propozycja dla całej rodziny i nowy wymiar przyjemności dla każdego. Po prostu wybierz ulubiony wariant, wymieszaj, otwórz i zjedz, kiedy przyjemność chodzi Ci po głowie.

Almette Serek Wiejski 150g, cena rekomendowana: 2,99 zł 

Źródło i fot.: materiały prasowe Hochland