Hochland Kanapkowy czekoladowy - słodka nowość w ofercie Hochland Artykuły firmy Kontakt do firmy

01.02.2021

Hochland Polska rozpoczyna w lutym sprzedaż nowego, unikalnego w smaku produktu – Hochland Kanapkowy czekoladowy!

Poszerzając linię serków Kanapkowych o nowy, słodki wariant Hochland zwiększa kategorię serków twarogowych. Dzięki niemu dotrze  do nowych grup konsumentów – entuzjastów słodkich smaków, nie tylko dzieci. Poza tym firma adresuje nowe okazje konsumpcji, takie jak: drugie śniadanie, deser, przekąska.

Hochland Kanapkowy czekoladowy dostępny będzie w dwóch wariantach: Kanapkowy czekoladowy 130 g i Kanapkowy Mini czekoladowy 120 g.

- Hochland Kanapkowy czekoladowy swój unikalny smak zawdzięcza produkcji opartej na oryginalnej, wyrafinowanej recepturze. Jesteśmy przekonani, że ten nowy wariant serka Kanapkowego skradnie serca wielu konsumentów i będzie cieszył podniebienia swoim wyraziście czekoladowym smakiem z charakterem. Jesteśmy dumni również z krótkiego, naturalnego i czystego składu naszej nowości. - powiedział Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Hochland Kanapkowy czekoladowy otrzyma szerokie wsparcie marketingowe, zarówno w telewizji, prasie jak i w internecie. Hochland Polska w ramach swoich planów chce, aby jak największa ilość konsumentów miała okazje dowiedzieć się o nowym produkcie.

---

Firma Hochland istnieje na polskim rynku od początku lat 90-tych. W Polsce działają dwa zakłady produkcyjne – w Kaźmierzu i Węgrowie. Hochland, Almette, Valbon to wiodące na rynku marki, pod którymi kryje się cała gama produktów, dostępna także dla rynku HoReCa. Wszystkie produkty z oferty Hochland wyróżnia doskonały smak i najwyższa jakość, dzięki najlepszym surowcom i technologiom.

Źródło i fot.: materiały prasowe Hochland