Hochland: polska wersja korporacyjnej strony internetowej Artykuły firmy Kontakt do firmy

02.11.2021

Wystartowała polska wersja korporacyjnej strony internetowej. Intensywne prace toczyły się od wielu miesięcy w gronie interdyscyplinarnego Zespołu Roboczego w ramach którego znalazły się osoby z kluczowych obszarów funkcjonowania firmy Hochland Polska.

Unikalna szata graficzna ze zdjęciami pracowników i intuicyjne menu sprawiają, że poruszanie się po niej jest proste i przyjazne. Mechanizm nawigacji pozwala na łatwe wyszukiwanie informacji, a na umieszczonych podstronach publikowane są informacje z różnych obszarów funkcjonowania firmy. Polska wersja korporacyjnej strony internetowej to także ulepszona struktura, dzięki której dostęp do informacji o produktach jest szybszy i pełniejszy.

- Przy budowaniu strony skupiliśmy się przede wszystkim na tym, aby treści były jak najbardziej czytelne. Priorytetem był świeży, nowoczesny wygląd. Znajdziemy tu nowoczesną wizytówkę firmy i jednocześnie praktyczne narzędzie, które w sposób kompleksowy zapewnia dostęp do informacji o produktach i o firmie Hochland. – powiedział Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Polska strona www została opublikowana pod adresem:
https://www.hochland-group.com/pl/

Źródło i fot.: materiały prasowe Hochland