Hochland Sielski Odkryciem 2021 roku Artykuły firmy Kontakt do firmy

28.05.2021

Sekretem jego naturalnego, pysznego smaku jest mleko od krów z polskich rodzinnych gospodarstw. A innowacyjne opakowanie z rzepem sprawia, że jego walorami można cieszyć się dłużej. Nowość w portfolio marki, czyli Hochland Sielski dostępny w trzech wariantach, to idealny wybór dla tych, którzy przede wszystkim stawiają na bogaty smak, ale doceniają także wygodę oraz życie w duchu upcyclingu. Doceniła go także kapituła plebiscytu Dobra Marka 2021 – Jakość, Zaufanie, Renoma, przyznając brandowi Hochland Sielski tytuł w kategorii Odkrycie Roku.

Nowe sery w plastrach Hochland pochodzą z najczystszych terenów naszego kraju, zwanych Zielonymi Płucami Polski. Swój unikalny, naturalny, bogaty smak, zawdzięczają mleku od krów ze sprawdzonych polskich rodzinnych gospodarstw, w których dba się o bezpieczeństwo i higienę zwierząt.

Tym, co wyróżnia Hochland Sielski spośród innych dostępnych na rynku serów w plastrach, jest bez wątpienia opakowanie z zamknięciem w formie rzepa, podążające w kierunku zrównoważonego rozwoju. Z jednej strony taka opcja gwarantuje, że produkt dłużej pozostanie świeży, co umożliwia ograniczenie ilości wyrzucanej żywności, z drugiej pozwala na coraz modniejszy upcycling, czyli podarowanie drugiego, całkiem nowego życia (bez mechanicznego przetwarzania) przedmiotowi, który kiedyś trafiłby do kosza. A opakowanie po serze Hochland Sielski idealnie sprawdzi się do przechowywania kanapek na drugie śniadanie, mrożenia owoców czy posłuży jako zapinana torebka na drobiazgi – rachunki, drobne zabawki dziecka czy spinki do włosów.

Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to organizowany od dwunastu lat ogólnopolski program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem brandów. Przedmiotem analiz objęte zostały, m.in. pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów. Przyznanie wyróżnienia nowości w tak szybkim czasie od wejścia na rynek to wielki sukces i swoisty ewenement.

Źródło i fot.: materiały Prasowe Hochland