Hochland z nagrodami w konkursie Lider Forum 2020 Artykuły firmy Kontakt do firmy

10.11.2020

Almette serek śmietankowy bez laktozy, Kremowy Hochland Kanapkowy Mini śmietankowy, ser żółty Hochland Edamski, ser topiony Hochland Gouda kremowy oraz Valbon Camembert, zajęły kolejno I miejsce w kategorii Top jakość, II miejsce w kategorii Twarożki, II miejsce w kategorii Sery żółte, I miejsce w kategorii Sery topione oraz II miejsce w kategorii Sery pleśniowe w konkursie Lider Forum 2020.

To była już 16. Edycja Konkursu Lider Forum, którego celem jest zaangażowanie przedstawicieli handlu detalicznego i hurtowego do wyłonienia najciekawszych produktów mleczarskich i tłuszczów żółtych, ich promocja oraz kształtowanie trendów rynkowych.

Lider Forum to konkurs z tradycjami. Przy ocenie produktów pod uwagę brane są kompilacje kilku elementów: innowacyjności produktu, atrakcyjności i wygody opakowania, wolumenu sprzedaży, zadowolenia ze współpracy z producentem. Zwyciężają produkty najczęściej wskazywane w danej kategorii. Cieszymy się z uzyskanych wyników i bardzo dziękujemy za zaufanie kolejny już raz! – podsumowuje Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

---

Hochland działa na polskim rynku od ponad 25 lat, do portfela marek należą najpopularniejsze sery: Hochland, Almette, Valbon. Produkuje w Polsce w dwóch fabrykach: w Kaźmierzu i Węgrowie.

Źródło i fiot. Hochlamd