Intensywna kampania telewizyjna puszystych serków Almette Artykuły firmy Kontakt do firmy

15.02.2023

Jedyne w swoim rodzaju puszyste serki Almette, stworzone z polskiego mleka, o delikatnej kremowej konsystencji i z naturalnymi dodatkami, sprawiają zmysłom 100% przyjemności. Od lutego są one silnie wspierane kampanią sponsoringową w TV, która potrwa kilka miesięcy.

Na 2023 rok marka Almette zaplanowała silne wsparcie wizerunkowe linii puszystych serków twarogowych. 6 lutego ruszyła telewizyjna kampania sponsoringowa mająca formę krótkiego
spotu reklamowego. 

Almette – wszystko co najlepsze z natury

Serki Almette powstają w nowoczesnym zakładzie w Węgrowie. Mleko, z którego są produkowane, pochodzi od krów żyjących w najczystszych regionach Polski, na pograniczu zielonego Mazowsza i Podlasia. Tajemnica smaku serków Almette tkwi w naturze i prostocie ich składu – to 100% naturalnych składników i zero zbędnych dodatków. Dzięki temu są tak puszyste, delikatne i apetyczne. Ponadto swoją naturalnością doskonale wpisują się w menu wszystkich, dla których ważne jest odpowiednio zbilansowane odżywianie, a przyjemność z jedzenia chcą czerpać wszystkimi zmysłami.

Źródło i fot.: materiały prasowe Hochland