Jakość Tradycja - konferencja zorganizowana w ramach kampanii informacyjno-promocyjnej Sertop Artykuły firmy Kontakt do firmy

01.06.2022

W dniu 20 maja br. w Hucie Paprockiej w Tychach odbyła się konferencja Jakość Tradycja zorganizowana w ramach kampanii informacyjno-promocyjnej prowadzonej przez firmę SERTOP, na której zaprezentowano produkty objęte Certyfikatem Jakość Tradycja oraz omówiono działania zrealizowane w ramach poddziałania Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym.

Konferencja była prowadzona przez znanego polskiego dziennikarza i artystę estradowego Irenusza Bieleninika i miała za cel upowszechnienie wiedzy o naszych produktach i systemie jakości. Była to świetna okazja do zapoznania się z serkami topionymi oznakowanymi tym certyfikatem w kostce 100g. i plastrach 130g. Złoty Ementaler oraz Gouda. Warto dodać iż system ten wyróżnia tych producentów, którzy posiadają w swojej ofercie produkty z co najmniej 50 letnim rodowodem w tradycyjnie wytwarzany sposób – powiedziała Aneta Będkowska Marketing Manager w Sertop. 

Konferencja została współfinansowana ze środków UE w ramach poddziałania 3.2 Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów.

Zdjęcie: Irenusz Bieleninik
Źródło i fot.: materiały prasowe Sertop