Kupił Skarby Serowara – wygrał Toyotę Aygo Artykuły firmy Kontakt do firmy

14.01.2022

Wojciech Połeć z Warszawy 10 stycznia odjechał z salonu samochodowego nowiutką Toyotą Aygo – wygraną w loterii serów Skarby Serowara i sieci handlowej Lidl. Samochód będzie prezentem na 18 urodziny syna i takim motywatorem do nauki przed tegorocznym egzaminem dojrzałości – powiedział Pan Wojciech podczas wręczania nagrody.

Nagrodę w imieniu Spółdzielczej Mleczarni Spomlek wręczyła Emilia Pożarowszczyk, Kierownik Marketingu oraz Artur Kot, Key Account Manager.

Przeglądając w aplikacji Lidla promocje i informacje o dostępnych produktach moją uwagę zwróciła strona o polskich serach długo dojrzewajacych, przy zakupie których można wygrać atrakcyjne nagrody. Lubię sery, ciekawe smaki, dlatego był to dla mnie wystarczający argument by wybrać się na zakupy – wspominał zwycięzca, który zarejestrował w loterii jeden paragon, jak się okazuje szczęśliwy paragon.
Loteria dla marki Skarby Serowara Spółdzielczej Mleczarni Spomlek została zorganizowana z siecią LIDL. Nagrodą główną był samochód Toyta Aygo, natomiast wygraną były również bony na zakupy w sieci. Klienci Lidla mieli okazję skorzystać z tej szansy kupując sery Skarby Serowara od 14.10 do 13.11 2021 r i wysyłając zgłoszenie konkursowe według podanej instrukcji. W ciągu miesiąca trwania akcji wpłynęło ponad 6,5 tysiąca zgłoszeń.
Informacje o możliwości wygranej umieszczone były bezpośrednio na opakowaniach produktów, jak również w aplikacji LIDL plus, w gazetkach promocyjnych sieci, w mediach społecznościowych Spomlek oraz w aplikacji Blix.

- Loteria to oczywiście forma wsparcia marki Skarby Serowara i rozwoju segmentu polskich serów premium, których sprzedaż sukcesywnie rośnie. To również szansa dotarcia do klientów sieci LIDL Polska, którzy dotychczas nie mieli okazji skosztować serów długo dojrzewających, które idealnie nadają się w formie przekąski oraz są dodatkiem do ulubionych dań. - Artur Kot, Key Account Manager.

Akcja marketingowa przyniosła zakładane rezultaty, a zwycięzca cieszy się nowiutkim autem.|

Zdjęcie: Emilia Pożarowszczyk - Kierownik Marketingu, Wojciech Połeć - zwycięsca loterii, Artur Kot- Key Account Manager.
Źródło i fot.: materiały prasowe Spomlek