Nowe jogurty Activia z błonnikiem Artykuły firmy Kontakt do firmy

25.08.2020

Konsumenci coraz częściej zwracają uwagę na funkcjonalne korzyści produktów spożywczych. Wiedząc to, Activia postanowiła stworzyć nową gamę produktów:  Zboża, Orzechy i Owoce. Zawarte w nich ciekawe składniki, , zostały połączone z ulubionymi smakami konsumentów: truskawką, mango, wiśnią oraz brzoskwinią i marakują.

Niezastąpiony składnik
W trosce o zdrowie jelit warto sięgać po produkty, które są źródłem wapnia. Nowa Activia zawiera nie tylko wapń, ale także probiotyczne bakterie jogurtowe i błonnik. Błonnik to substancja pochodzenia roślinnego. Znajdziemy go przede wszystkim w ziarnach zbóż, ale również w niektórych owocach oraz warzywach. Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia, dorosłe osoby codziennie powinny spożywać średnio 25 gramów błonnika. Błonnik to substancja pochodzenia roślinnego.

Zdrowe działanie, pyszny smak
Nowa Activia to efekt połączenia ciekawych składników z ulubionymi smakami konsumentów. W gamie jogurtów do picia znajdziemy dwa warianty smakowe: brzoskwinię, marakuję, kaszę jaglaną i owies, a także wiśnię, ziarno kakaowca i owies. Miłośnicy orzechów z pewnością sięgną po jogurt w kubeczku, ponieważ do wyboru będą mieć truskawkę, migdały i ziarno kakaowca oraz mango, migdały i kaszę jaglaną.

Żródło i fot.: Danone