Oferta specjalna na pobyt Artykuły firmy Kontakt do firmy

08.10.2020

21 września 2020 roku na Walnym Zgromadzeniu członków spółdzielni przyjęto jednomyślnie przez właścicieli Apel o ścisłe włączenie się w pomoc spółdzielni w sprzedaż pobytów w Klinice.

Zarząd Spółdzielni został zobowiązany do przygotowania i przesłania Państwu konkurencyjnej oferty, którą prosimy rozpropagować wśród pracowników, członków Waszych Spółdzielni. Można ją również przekazać do firm z Państwem współpracujących, rolnicy - Wasi członkowie mogą przekazać ją swoim sąsiadom, rodzinom. Zależy nam na jak najszerszym kręgu osób włączonych w ten apel.

Intencją tego apelu jest spowodowanie wzrostu pobytów w Klinice. Jest nas 79 członków. „Sprzedaż” minimum 100 osobodni w tym roku przez Państwa, wśród tak ogromnej rzeszy rolników-dostawców mleka, pracowników, kontrahentów dla tak doświadczonego Działu Sprzedaży w Państwa Spółdzielni nie będzie zapewne wielkim problemem. Gdybyśmy się całym sercem, ze spółdzielczą solidarnością zaangażowali w tą inicjatywę udałoby się nam bez większych problemów przetrwać ten najtrudniejszy jesienno-zimowy okres pandemii. To byłaby najskuteczniejsza pomoc zapewniająca byt naszej Klinice. Budowana przez nas Wszystkich z tak wielkim trudem, byłaby bezpieczna i służyła swoim właścicielom przez następne lata.

W załączeniu przygotowana przez Zarząd Kliniki oferta i krótka informacja o naszej Klinice, którą mogliby Państwo wraz z naszą ofertą przekazać potencjalnym klientom.
Mamy również serdeczną prośbę, aby klienci, którzy przyjadą za Państwa pośrednictwem nas o tym poinformowali. Z góry dziękujemy za  pomoc.

Link do oferty i pisma (proszę skopiować i wkleić do przeglądarki):
https://podtezniami.pl/upload/file/Oferta_Specj.jpg
https://podtezniami.pl/upload/file/Apel_100.pdf

Źródło i fot: Pod Tężniami Klinika Uzdrowiskowa