Złoty Paragon 2023 dla produktu Almette Serki Wiejskie Artykuły firmy Kontakt do firmy

31.05.2023

24 maja w Teatrze Kamienica w Warszawie odbyła się Gala Liderów Rynku FMCG i Handlu. Podczas tego wydarzenia firma Hochland Polska otrzymała Nagrodę Specjalną Złoty Paragon 2023 dla produktu Almette Serki Wiejskie w Kategorii Nowości.

Pomysłodawcą oraz organizatorem konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” jest ukazujący się od 2006 roku miesięcznik Hurt & Detal, poruszający tematykę handlu oraz produktów rynku FMCG. Laureaci zostają wyłonieni dzięki czytelnikom tytułu, którzy oddają głosy na liderów sprzedaży, czyli najlepiej sprzedające się w ich placówkach produkty. Dzięki temu nagrody trafiają do tych marek, które w ostatnim roku realnie kształtowały polski handel detaliczny. Co istotne, dane pochodzą ze wszystkich formatów sklepów na terenie całego kraju. Nagrodę Specjalną Złoty Paragon 2023 w Kategorii Nowości zdobyły Almette Serki Wiejskie. 

Nagroda Specjalna Złoty Paragon 2023 dla produktu Almette Serki Wiejskie to dla nas ogromne wyróżnienie. Jesteśmy dumni, że Kolegium Redakcyjne miesięcznika Hurt & Detal doceniło rozwój Hochland Polska przyznając nam nagrodę w Kategorii Nowości. To dla nas kolejne potwierdzenie, że spełniamy oczekiwania naszych konsumentów, a proponowane przez nas trzy zupełnie odmienne serki wiejskie spotkały się z doskonałym przyjęciem na rynku, oferując nowy wymiar przyjemności dla każdego. Bardzo dziękujemy za tę wspaniałą nagrodę i zaufanie do marki, którego nie zawiedziemy – mówi Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Zdjęcie: Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska
Źródło i fot.: materiały prasowe Hochland Polska