25-lecie funkcjonowania na rynku Maślanki Mrągowskiej - doskonała okazja do wspólnego świętowania Artykuły firmy Kontakt do firmy

08.06.2022

Maślanka Mrągowska to bogactwo smaku i wartości odżywczych. Tegoroczna kampania marketingowa oraz 25-lecie funkcjonowania na rynku Maślanki Mrągowskiej to doskonała okazja do wspólnego świętowania. Z tej okazji SM Mlekpol zaprasza swoich konsumentów do udziału w wielkiej wakacyjnej loterii. 

- Zaprezentowana w ubiegłym roku nowa idea kampanii Pysznie i zdrowo spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem konsumentów, dlatego chcemy kontynuować nasze działania w tym kierunku. W tym roku dla wszystkich miłośników Maślanki Mrągowskiej przygotowaliśmy aż 5 cykli działań, które pozwolą na podkreślenie wszechstronności markii jej produktów. Już w wakacje będzie miał swój początek cykl Pysznie i na bogato, którego najistotniejszym elementem jest wielka loteria konsumencka z atrakcyjnymi nagrodami pieniężnymi. Zapraszamy do wspólnej zabawy - mówi Dorota Grabowska, Kierownik Marketingu SM Mlekpol. 

Źródło i fot.: materiały prasowe Mlekpol