Mleczka smakowe Łaciate - edukacja ekologia i nowe ulepszone receptury Artykuły firmy Kontakt do firmy

03.09.2021

Już we wrześniu startuje nowa kampania smakowych mleczek Łaciate. Ulubione smaki najmłodszych, w porcji idealnej „na raz” będą dostępne teraz w nowych, odświeżonych graficznie, bardziej przyjaznych środowisku opakowaniach. Kampania będzie skupiała się na działaniach digitalowych oraz aktywizacji konsumenckiej.

Pyszne i wartościowe mleko Łaciate dostępne jest w czterech wariantach smakowych – czekoladowym, waniliowym, bananowym i truskawkowym. To idealna porcja zdrowia w pysznym wydaniu i źródło ważnych dla rozwoju dzieci składników odżywczych. Świetnie sprawdzi się w szkole – na przerwie jako drugie śniadanie, ale także w podróży, podczas zabawy i na spacerze. Wygodne spożycie ułatwia kartonik z dołączoną papierową słomką. Od września mleczka Łaciate będziemy mogli zobaczyć na sklepowych półkach w nowej szacie graficznej i zmienionym opakowaniu, które w dużej części składa się teraz z produktów roślinnych, co czyni je bardziej ekologicznym. Ulepszona została także receptura produktu – zawiera mniej cukru, dodane zostały też naturalne aromaty.

- Ochrona środowiska to bardzo istotny aspekt dla Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol, dlatego w obszarze segregacji opakowań chcemy edukować zarówno dzieci, jak i rodziców. Kampania marketingowa Mlekpolu ma również na celu stworzenie przyjemnych i ekologicznych skojarzeń z marką Łaciate w kategorii mleczek smakowych. Połączyliśmy w niej troskę o środowisko z najwyższej jakości produktami, które charakteryzuje wyjątkowy smak – komentuje Dorota Grabowska, Kierownik Marketingu SM Mlekpol

Źródło i fot.: materiały prasowe Mlekpol