SM Mlekpol w najnowszym sezonie Doradcy Smaku inspiruje Polaków Artykuły firmy Kontakt do firmy

20.09.2022

We wrześniu ruszyła jesienna edycja programu kulinarnego „Doradca Smaku”, którego partnerem kolejny raz stała się Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol. Daria Ładocha, podróżniczka, a przede wszystkim pasjonatka gotowania, znana już z wcześniejszej edycji programu, sięgnie po najlepsze produkty Mlekpolu, by inspirować Polaków w ich kulinarnych przygodach.

- „Doradca smaku” to jeden z najpopularniejszych programów kulinarnych emitowanych na antenie stacji telewizyjnej TVN. Codziennie, od poniedziałku do czwartku o 20.10, w czasie wysokiej oglądalności, uwielbiana przez widzów prowadząca prezentuje wyjątkowe przepisy na dania, do przygotowania których wykorzystuje zdrowe i dobrze znane konsumentom produkty z bogatej oferty SM Mlekpol.
Obecność SM Mlekpol w kolejnym sezonie „Doradcy Smaku” jest kontynuacją udanej i długoletniej współpracy. Aktywne użycie produktów SM Mlekpol w czołowym programie kulinarnym w Polsce pozytywnie wpływa na budowę wizerunku oraz rozpoznawalność marek wśród konsumentów. Program od dawna budzi ciepłe uczucia w sercach miłośników gotowania, jednocześnie inspirując do odkrywania kulinarnej pasji.
- mówi Dorota Grabowska, Kierownik Marketingu SM Mlekpol

Produkty SM Mlekpol będą lokowane aktywnie w 14 odcinkach premierowych. W okresie współpracy pojawi się także seria billboardów sponsorskich.
Serdecznie zapraszamy i życzymy smacznego

Źródło i fot.: materiały prasowe Mlekpol